تاریخ انتشار : ۵ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۲
جالب است ۰
منتظری با بیان اینکه دشمن همواره در صدد ضربه زدن به نظام و کشور است، گفت: کشورهای مخالف ایران امروز با تمام توان خود را در مسیر جنگ اقتصادی علیه ما قرار داده‌اند تا به اهداف خود برسند و این کارگران سربازان جنگ اقتصادی تلقی می‌شوند.
دشمن با همه توان به جنگ اقتصادی با ایران آمده است
به گزارش بیان ما؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور، در بازدید از شرکت دانش بنیان خوارزمی، ضمن گرامیداشت هفته قوه قضاییه، گفت: این مناسبت فرصت مناسبی برای ایجاد تعامل و ارتباط میان نهادهای مربوطه و همکار است.

وی در ادامه به اهمیت نقش کارگر در امروز کشور و مکتب اسلام پرداخت و یادآور شد: کارگری افتخار است؛ باید بدانیم که جایگاه کارگران در پیشگاه خداوند بسیار ارزشمند است.

دادستان کل کشور در ادامه به دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: ۸ سال کسانی در حادثه ای از پیش طراحی شده توسط استکبار و به عاملیت صدام حملات همه جانبه به ایران داشتند، با این هدف که نظام جمهوری اسلام را نابود کنند.

وی اظهار کرد: ملت به پا خواسته زیر سایه فرامین رهبر کبیر انقلاب به دفاع از این مرز و بوم پرداختند و نقشه شیطانی دشمن را با چنگ و دندان و بدون کمترین امکانات نقشه بر آب کردند. این در حالی بود که دشمن همه چیز داشت.

این مقام مسؤول اضافه کرد: امروز در جنگ حساب شده اقتصادی قرار گرفته ایم. همانطور که در دفاع مقدس امکانات در اختیار صدام قرار گرفت امروز تمام تجهیزات را به کار گرفتند برای جنگ اقتصادی، در مطرح شدن این موضوعی نیز اباعی ندارند.

وی با اشاره به اینکه همه آن‌ها در مجالس رسمی و غیر رسمی اهداف خود را از این جنگ اقتصادی مطرح می‌کنند، اظهار کرد: دومین جنگی که امروز با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم جنگ فرهنگی است.

دادستان کل کشور خطاب به بانوان افزود: همانطور که در جنگ نظامی بانوان دوشادوش با حمایت خود از رزمندگان در خط مقدم و مقدس جنگ حضور داشتند امروز هم در جنگ اقتصادی و فرهنگی مسؤولیت بسیار سنگینی را به عهده دارند.

وی در پایان با بیان اینکه دشمن باید بفهمد ملت ایران نه با جنگ نظامی و نه با جنگ اقتصادی و فرهنگی از حرکت خواهند ایستاد، خاطرنشان کرد: بانوان و آقایان کارگر باید ارزش کار خود را بدانند و در این مدت با سختی ها و کمبودها بسازند، سرانجام تحمل این شرایط پیروزی و موفقیت است. short_url/vdcj8mevauqeymz.fsfu.html
bayanema.ir/vdcj8mevauqeymz.fsfu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین