تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵
جالب است ۰
نیرو‌های امنیتی عراق از بازداشت خطرناک‌ترین تروریست داعشی در مرز استان دیالی و اقلیم کردستان عراق پس از هفت سال تعقیب خبر دادند.
خطرناک‌ترین تروریست داعشی در مرز دیالی و اقلیم کردستان بازداشت شد
به گزارش بیان ما؛ یک منبع امنیتی عراقی از بازداشت خطرناک‌ترین تروریست داعشی تحت تعقیب در نزدیکی مرز استان «دیالی» و اقلیم کردستان خبر داد.

منبع مذکور ضمن اعلام این خبر افزود: یک یگان ویژه امنیتی دیروز شنبه موفق شد با کمین در مجاورت یک منطقه کشاورزی نزدیک مرز دیالی و اقلیم کردستان، خطرناک‌ترین فرد تحت تعقیب به اتهام تروریسم را دستگیر کند.

این منبع تأکید کرد: تروریست بازداشت شده ۷ سال است که تحت تعقیب بوده است و در صدر فهرست سیاه تروریسم قرار دارد و دستگیری وی ضربه مستقیم به هسته‌های تروریستی داعش محسوب می‌شود.

این خبر در حالی است که یک منبع امنیتی امروز یکشنبه از حملات هوایی ارتش عراق به مخفیگاه‌های تروریست‌های داعش در عمق منطقه «وادی الثعلب» در شمال دیالی و ۹۰ کیلومتری شمال شرق «بعقوبه» خبر داد، ولی به حجم تلفات و خسارات این حمله اشاره نکرد.

این منبع افزود: این حمله، پنجمین مورد در سال ۲۰۲۲ بوده و بر اساس گزارش‌های دقیق اطلاعاتی صورت گرفته است.

گفتنی است که استان دیالی هر از چند گاهی شاهد حملات هوایی علیه اهداف تروریستی داعش است که منجر به خسارات جانی و مادی در صف آن‌ها می‌شود. short_url/vdceff8zzjh87zi.b9bj.html
bayanema.ir/vdceff8zzjh87zi.b9bj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین