تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶
جالب است ۰
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی وزارت جهاد گفت: اشد مجازات برای محتکران کالا‌های اساسی وابسته به دولت و بخش خصوصی اجرا خواهیم کرد.
کشف انبار احتکار گندم به ارزش ۵۵۵ میلیارد تومان / مجازات سنگین محتکران
به گزارش بیان ما؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی در رابطه با کشف گندم احتکار شده در استان اصفهان اظهار کرد: طی بازرسی که بازرسان وزارت جهاد کشاورزی در استان اصفهان و با گزارش‌ها واصله در هفته گذشته از احتکار گندم، با همکاری سازمان اطلاعات سپاه با یک ابراحتکار مواجه شدیم.

وی ادامه داد: در یک انبار ۵۰ هزار تن گندم احتکار شده بود که ارزش ریالی پرونده آن که به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع شده نزدیک به ۵۵۵ میلیارد تومان است.

امرالهی با بیان اینکه محتکرین قوت مردم را هدف قرار داده‌اند، تصریح کرد: بازرسان ما در سراسر کشور با همکاری بازرسان بسیج و دستگاه‌های اطلاعاتی به صورت شبانه‌روزی در حال فعالیت هستند.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالا‌های اساسی وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد: اگر یک کارخانه یا تولیدی کالایی را احتکار کند، بازرسان وزارت جهاد کشاورزی بدون هیچ مماشات با آن‌ها برخورد خواهند کرد و اشد مجازات را برای محتکران کالا‌های اساسی وابسته به دولت و بخش خصوصی اجرا خواهیم کرد. short_url/vdcfeedy0w6dxya.igiw.html
bayanema.ir/vdcfeedy0w6dxya.igiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین