تاریخ انتشار : ۱۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸
جالب است ۰
وزیر کشور گفت: اتباعی که اطلاعات خود را در سامانه شناسایی اتباع بیگانه ثبت کرده‌اند از خدمات بانکی و بیمه برخوردار می‌شوند، ولی اتباعی که این کار را نکرده‌اند حضورشان در کشور غیرقانونی است.
اتباعی که اطلاعات خود را ثبت کرده‌اند از خدمات بانکی و بیمه برخوردار می‌شوند
به گزارش بیان ما؛ احمد وحیدی وزیرکشور امروز یکشنبه (۱۲ تیر) طی نشستی درباره ساماندهی اتباع خارجی گفت: طرح شناسایی و ساماندهی اتباع خارجی از مدت‌ها قبل شروع شده و ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر نیز تا الان در سامانه شناسایی اتباع بیگانه فاقد مدرک هویتی ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه بعضی از اتباع خارجی هنوز برای ثبت نام به مراکز اعلام شده مراجعه نکرده‌اند، تصریح کرد: کسانی که هنوز ثبت نام نکرده‌اند حضورشان از این به بعد غیر قانونی است و با آن‌ها برخورد خواهد شد.

وزیر کشور ادامه داد: ضمن تعامل خوبی که با همسایگان داریم برای ساماندهی و خدمات رسانی بهتر آن‌ها نیاز است حتما مشخصات خود را ثبت کنند.

وحیدی اضافه کرد: اتباعی که مراجعه و اطلاعتشان را ثبت کردند از خدمات بانکی و بیمه برخوردار خواهند شد و فعالیت هایشان در چهارچوب قانون انجام می‌شود، ولی کسانی که مراجعه نکردند حضورشان غیرقانونی‌ست و باید به کشورهایشان برگردند. short_url/vdcbzzb8wrhbg8p.uiur.html
bayanema.ir/vdcbzzb8wrhbg8p.uiur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین