تاریخ انتشار : ۱۳ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۶
جالب است ۰
فضای مجازی آنقدر بی چفت و بست و رها شده است که همه افراد جامعه را تحت تاثیر خود در آورده و به مجرایی برای سوء استفاده های دشمنان ما مبدل گشته است .
سبقت فضای مجازی از حقیقت
به گزارش بیان ما؛ یکی از عجائب و پیچیدگی های خلقت بشر قلب و روح اوست .جایگاهی که بنابر روایات مانند مزرعه ای مثمر است که هر آنچه در او کاشته شود رشد میکند و ثمره آن خیر و شر است. 
در این میان اما ، قلب جوانان و نوجوانان بسان زمین حاصلخیز و بکری است که آمادگی دارد به بهترین وجه ورودی های خود را رشد و نمو دهد و آنها را در میان سالی و بزرگسالی به منصه ظهور برساند . اگر در دل جوان بذر خیر و نیکی کاشته شود ، همان برداشت میشود و اگر شر و بدی ، همان
.  با توجه به شکل گیری جامعه ایران عزیز از اکثریت جوانان و نوجوانان می طلبد برنامه ریزی ها و هدف گیری ها به این سمت حرکت کند که برای اعتلای روحی این نسل مهم و تاثیر گذار فکر و چاره ای صورت بگیرد تا همان طور که رئیس مذهب شیعه در احادیث متعدد از خطر هجوم افکار باطل سخن به میان آورده ، جوانان ما و این قلب ها و روح های پاک به دام فرقه ها و افکار و عقاید نا صواب و به دور از حقیقت نیفتند .  خطر زمانی نزدیک تر میشود که در دست هر فرد دنیای قرار دارد که در رهایی و آزادی حد و مرزی ندارد .
دنیایی که انواع و اقسام انحرافات را آماده کرده تا در دل پاک سرشت فرزندان خوش طینت ایران جای دهد و از آنها سربازانی مهیا کند برای جبهه کفر و باطل .
  آری فضای مجازی آنقدر بی چفت و بست و رها شده که همه افراد جامعه را تحت تاثیر خود در آورده و به مجرایی برای سوء استفاده های دشمنان ما تبدیل شده . 
از طرفی پروژه ترویج بی بند و باری و اندلس سازی ایران را در دستور کار قرار داده اند و از طرف دیگر آن را به ابزاری برای ایجاد مصنوعی فشار سیاسی و اقتصادی بدل کرده اند . 
اما تا زمانی که دیر نشده و بیش از این قافیه را نباخته ایم بایستی فکری عاجل و اساسی برای این بی بند و باری کرد .
همانطور که جراحی اقتصادی را شروع کرده ایم و درد آن را نیز تحمل میکنیم بایستی جراحی فرهنگی را هم با تمام  دردی که دارد شروع کنیم چرا که به بیان امام امت فرهنگ مانند اکسیژن است  و نبودش مرگ را دنبال می آورد.
در این راه بایستی اولین هدف مان را سر و سامان دادن به فضای مجازی قرار دهیم. میتوان با استفاده از ایجاد شبکه ملی اطلاعات که سالها مغفول مانده به این هدف نائل شد . 
در کنار راه اندازی این سامانه مسئولان محترم باید فکری برای پاسخگو کردن اپلیکیشن هایی کنند که در ایران میلیون ها کاربر دارند و به هیچ کجا پاسخگو نیستند. 
میتوان با بها دادن به جوانان متعهدو انقلابی سرزمین خودمان نیز فضای مجازی را از اشغال دشمن در آوریم. 
اما باید دانست که با شروع این کار هیاهو ها و دروغ پراکنی های دشمنان نیز شروع خواهد شد تا  این جبهه را به ایران و انقلاب نبازند. 
اما خداوند وعده به حقی داده که (ولینصرن الله من ینصره) نصرت الهی شامل حال یاوران خدا خواهد شد ان شاءالله. short_url/vdcivyaz5t1auz2.cbct.html
bayanema.ir/vdcivyaz5t1auz2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین