تاریخ انتشار : ۱۳ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵
جالب است ۰
منابع رسانه‌ای از حمله سایبری به سیستم‌های متروی در حال ساخت تل آویو در اراضی اشغالی خبر دادند.
حمله سایبری به سامانه متروی تل آویو
به گزارش بیان ما؛  صابرین نیوز از حمله سایبری گسترده از خاک عراق علیه سیستم عامل ها، مانیتور‌های کنترلی و سرور‌های متروی در حال ساخت تل آویو خبر داد.
این کانال تلگرامی در اطلاعات تکمیلی عنوان کرد که حمله سایبری صورت گرفته علیه شرکت صهیونیستی مسئول پروژه ساخت قطارهای سبک شهری و مترو بوده است.
چهارشنبه گذشته نیز این کانال تلگرامی خبر داد که سرور‌های وب سایت شرکت اطلاعات دیجیتال صهیونیستی «Cellebrite» هدف حمله سایبری از خاک عراق قرار گرفته و گروه‌های هکری ALtahrea و ۱۸۷۷ Team مسئولیت این حملات را بر عهده گرفته‌اند.
روز جمعه نیز کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی در گزارشی ادعا کرد که گروهی از هکر‌های ایرانی با حمله سایبری به وبگاه‌های شرکت‌های گردشگری این رژیم، اطلاعات شخصی بیش از ۳۰۰ هزار مشتری را افشا کردند. از طرفی دیگر نیز شبکه عبری زبان کان اعلام کرد که گروه هکری موسوم به «SharpBoys» این حمله هکری را بر عهده گرفته است.
هکر‌های مسلمان این اقدام را در پاسخ به ادامه اقدامات توحش گونه رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسظین انجام دادند. تاکنون هیچ مقام صهیونیست درباره این حمله سایبری اظهار نظر نکرده است.
  short_url/vdcgzu9qyak9zx4.rpra.html
bayanema.ir/vdcgzu9qyak9zx4.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین