تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۳
جالب است ۰
به گزارش بیان ما؛
ارزیابی بازار نشان دهنده آن است امروز همزمان با افت قیمت دلار در بازار محصولات سایپا برخی با افت قیمت و برخی دیگر با ثبات قیمت در بازار قیمت گذاری شدند. به گفته فعالان بازار خودرو افت قیمت دلار در بازار خودرو عمده ترین عامل ریزش قیمت خودرو در بازار امروز بوده بطوریکه سایپایی ها امروز با افت یک تا هفت میلیونی قیمت در بازار عرضه شدند.
قیمت محصولات سایپا
«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.
با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز با افت هفت میلیونی قیمت در بازار ۳۷۰ میلیون تومان قیمت گذاری شد. از سوی دیگر «ساینا» هم افتی ۲ میلیونی در بازار داشت و  ۲۱۲ میلیون تومان در بازار قیمت خورد.
 
رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک امروز در بازار افت یک میلیونی قیمت داشت با این شرایط «کوییکR » امروز ۲۲۲ میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۲۱۱ میلیون تومان در بازار دست به دست شد.
از سوی دیگر ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» امروز تغییر قیمتی در بازار نداشت و ۱۹۷ میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا ۲ معمولی» هم در بازار ۲۰۶ میلیون تومان دست به دست شد و تغییر قیمت نداشت.
 
افت قیمت خودروهای سایپا همزمان با ریزش دلار | قیمت شاهین، کوئیک، تیبا و ساینا را ببینید
 
 
short_url/vdcam0n6a49nwu1.k5k4.html
bayanema.ir/vdcam0n6a49nwu1.k5k4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین