تاریخ انتشار : ۱۵ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵
جالب است ۰
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از کشته شدن مشکوک یک فرد بر اثر انفجار یک خودرو در شهر «زیخرون یاکوف» در سرزمین‌های اشغالی، خبر دادند.
انفجار شدید خودرو و ترور مشکوک یک فرد در اراضی اشغالی
به گزارش بیان ما؛ رسانه‌های رژیم صهیونیستی از کشته شدن مشکوک یک فرد بر اثر انفجار یک خودرو در شهر «زیخرون یاکوف» در سرزمین‌های اشغالی، خبر دادند.

در همین رابطه کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که یک مرد حدوداً ۴۰ ساله در انفجار خودروی بمب گذاری شده صبح امروز چهارشنبه در نزدیکی ساختمان شورای شهر یادشده کشته شد.

گفته می‌شود که فرد مذکور صاحب یک مغازه صرافی در نزدیکی ساختمان شورای شهر بوده است.

در پی این حادثه، نیرو‌های پلیس این رژیم در صحنه حاضر شده‌اند. بررسی‌های اولیه حاکی از آن است که ظاهراً این خودرو منفجر شده و سپس با یک ستون برخورد کرده است. همچنین تصاویر و فیلم‌های منتشر شده نشان می‌دهد که خودروی مذکور در آتش در حال سوختن است و دودی غلیظ حاصل از آن محوطه را پر کرده است.

یک رسانه صهیونیست دیگر در این باره به نقل از یک افسر پلیس این رژیم گزارش داد: صحنه بسیار دشواری است. چیزی از ماشین باقی نمانده و شناسایی قربانی دشوار است.

پلیس رژیم صهیونیستی و نیرو‌های امدادی در ساعت ۱۰ صبح امروز گزارش‌ها و تماس‌هایی درباره این انفجار دریافت کردند.

پلیس رژیم صهیونیستی تحقیقات در این باره را آغاز کرده و در همین رابطه اعلام کرده است که وسیله نقلیه مذکور، یک خودروی شخصی بوده است. short_url/vdcgnu9qwak9zw4.rpra.html
bayanema.ir/vdcgnu9qwak9zw4.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین