تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۷
جالب است ۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه بسته اینترنتی رایگان برای سه دهک درآمدی پایین جامعه خبر داد و گفت: این بسته برای کسانی است که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی را در یافت می‌کنند.
این افراد اینترنت رایگان می‌گیرند/ نحوه ثبت نام اعلام شد
به گزارش بیان ما؛  عیسی زارع پور در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه دولت افزود: برای سه دهک درآمدی پایین جامعه بسته اینترنتی رایگانی را فراهم کردیم که هموطنانی که مشمول هستند می توانند به درگاه ملی خدمات هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند که آنجا شماره تلفنی را ثبت می‌کنند و بر روی همان شماره تلفن، حال از هر اپراتوری باشد، یک بسته اینترنت رایگان را برایشان فعال می کنیم.
وی در پاسخ به این سئوال که مدت استفاده از این بسته چقدر است، تصریح کرد: دائمی است، البته بسته ها چهار ماهه بوده، اما به صورت دائمی هر چهار ماه یکبار برقرار می شود و می‌توانند از آن استفاده کنند.
وزیر ارتباطات گفت: این بسته برای سه دهک درآمدی پایین که معمولا کسانی هستند که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند می‌باشد و با مراجعه به این سامانه می توانند چک کرده و این بسته را برای خود فعال کنند.
 
زارعی پور در ادامه در پاسخ به سئوالی در خصوص دلیل کندی سرعت اینترنت با توجه به اینکه شبکه‌هایی مانند فیلیمو و تلوبیون نیز تحت تاثیر آن کند شده اند، بیان کرد: اگر مردم کندی در هر جا مشاهده کردند با سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات که به صورت شبانه روزی پاسخگو هستند تماس بگیرند و همچنین سایت وزارتخانه، موضوع را بررسی می‌کنیم.
وی افزود: اما کندی کلی اینترنت طی دو سه روز گذشته به دلیل قطعی‌های گسترده‌ای که طی دو، سه شب داشتیم اتفاق افتاد که برطرف شده است، اما اگر موردی در جایی مشکلی داشت سامانه ۱۹۵ وزارتخانه به صورت شبانه روزی آماده است تا گزارش‌های مربوطه را دریافت کنند و دوستان به سرعت موضوع را پیگیری و بررسی کرده و به متقاضیان پاسخ می‌دهند.
  short_url/vdcd950fnyt0zs6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcd950fnyt0zs6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین