تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶
جالب است ۰
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: گفتمان غربی در مقابل گفتمان انقلاب اسلامی ملت ایران حرفی برای گفتن ندارد و به بن بست رسیده است .
گفتمان غرب در مقابل انقلاب اسلامی حرفی برای گفتن ندارد
به گزارش بیان ما؛ سردار غلامرضا سلیمانی امروز در جریان سفر خود به استان یزد با حضور در اتحادیه دانش آموزی استان اجرای طرح ولایت را از جمله اقدامات موثر برای تبین اهداف انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی ملت ایران مسیر جدیدی را در دنیا گشود که حتی غربی‌ها نیز به عظمت و اثرگذاری این گفتمان اقرار دارند.

وی افزود: دشمنان که تاب تحمل عظمت و سربلندی نظام و انقلاب اسلامی ایران را ندارند، برای تضعیف آن به همه اهرم‌ها و ترفندها متوسل شده‌اند و نظام سلطه با توطئه‌های مختلفی که در ابعاد فرهنگی و اقتصادی با بهره‌گیری از رسانه‌های گروهی برای جلوگیری از عزت و اقتدار نظام ما به کار گرفته، به جایی نرسیده و هر روز ذلیل‌تر می‌شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: مقام معظم رهبری بارها در بیانیه گام دوم انقلاب جوانان را مورد خطاب قرار دادند تا آنها بیش از گذشته با همت و عزم جهادی و انقلابی برای حل مسایل و خدمت به کشور فعالیت کنند.و جوانان و نوجوانان بسیجی در گام دوم انقلاب با همت و تلاش مضاعف برای کارهایی که هنوز انجام نشده و نیاز مردم و کشور است، اقدام کنند.

سردار سلیمانی یکی از مهمترین ماموریت‌های راهبردی بسیج را به خصوص در حوزه دانش‌آموزی، کادرسازی برای انقلاب اسلامی  دانست و تأکید کرد: اصل حرکت و فعالیت در کشور باید با استفاده از تجربه ارزشمند گذشتگان، عنایت خاص به قشر نوجوانان و جوانان باشد و زمینه برای حضور آنها در میدان فراهم شود. short_url/vdcjyaevhuqeyiz.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjyaevhuqeyiz.fsfu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین