تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۴
جالب است ۰
صفحه اینستاگرام سایت مقام معظم رهبری طی انتشار مطلبی ضمن ابراز خرسندی از موفقیت تیم ملی والیبال کشورمان با حضور کادر ایرانی و والیبالیست‌های جوان ایران به باز نشر بیانات ایشان در جمع مدال‌آوران پرداخت. ‎
صفحه رسمی مقام معظم رهبری: موفقیت خوشحال کننده با سرمربی ایرانی
به گزارش بیان ما؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، پس از پیروزی مردان والیبال ایران برابر تیم ملی صربستان و صعود قطعی این تیم به مرحله نهایی لیگ ملت‌های 2022 صفحه اینستاگرام سایت مقام معظم رهبری طی انتشار مطلبی ضمن ابراز خرسندی از موفقیت تیم ملی والیبال کشورمان با حضور کادر ایرانی و والیبالیست‌های جوان ایران به باز نشر بیانات ایشان در جمع مدال آوران پرداخت.
 
‎اینستاگرام سایت رهبر انقلاب در پی صعود تیم ملی والیبال ایران به جمع هشت تیم برتر جهان با سرمربی ایرانی نوشت:
 
«موفقیت خوشحال کننده با سرمربی ایرانی
 
نکته‌ای که همیشه در ذهن بود اهمیت سرمربی ایرانی است. اعتقاد من همیشه این بوده. یک وقتی هم برای فوتبال یک سرمربی ایرانی بود که وقتی آمدن پیش من تشکر کردم که یک سرمربی ایرانی گذاشته شده. واقعا هم عقیده من این است. واقعا معتقدم که شایسته است برای کشور ما که در ورزش، سرمربی های باشگاه‌ها، (مسئولین) فدراسیون‌ها و مجموعه‌ها ایرانی باشند. از این‌که الحمدالله یک سرمربی ایرانی و همکارانش توانسته‌اند این جوان‌ها را به اینجا برسانند، من خیلی خوشحال هستم. ان شاءالله موفق باشید و پیشرفت کنید.»
 
۱۶ مرداد سال ۱۳۹۸- دیدار مدال‌آوران المپیادهای علمی و ورزشی اعضای تیم ملی والیبال جوانان
short_url/vdcguu9qyak9zn4.rpra.html
bayanema.ir/vdcguu9qyak9zn4.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین