تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷
جالب است ۰
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بیش از ۲۰۰ روستا در استان کرمانشاه به شبکه اینترنتی متصل نبوده که تا شهریورماه سال آینده همه روستاهایی که بیش از ۲۰ خانوار دارند به شبکه ملی اینترنت متصل خواهند شد.
وزیر ارتباطات: روستاهای بالای ۲۰ خانوار کرمانشاه تا سال آینده به اینترنت متصل می‌شوند
به گزرش بیان ما؛  عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح پنجشنبه در جریان بیست‌وهشتمین  سفر استانی رییس جمهور در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی (ره) کرمانشاه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به منظور حل مشکلات ارتباطی در خصوص پوشش تلفن‌های همراه و پوشش اینترنت در تمامی شهرها، روستاهای استان کرمانشاه برنامه‌هایی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه بررسی و رسیدگی به مشکلات جز اولویت‌های جدی و مهم برای استان کرمانشاه است، افزود: بیش از ۲۰۰ روستا در استان کرمانشاه به شبکه اینترنتی متصل نبوده که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا شهریور سال آینده همه روستاهایی که بیش از ۲۰ خانوار دارند به شبکه ملی اینترنت متصل خواهند شد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: طرح مهم و راهبردی در سطح ملی به نام فیبر نوری به منظور دسترسی کامل منازل و کسب و کارها به اینترنت پر سرعت راه‌اندازی شده که تاکنون ۹ استان در این طرح مورد پوشش قرار گرفته و استان کرمانشاه نیز یکی از آنها است.
زارع‌پور با اشاره به اینکه یکی از مسیرهای تردد زوار اربعین در استان کرمانشاه واقع است، بیان کرد: به منظور پوشش اینترنت و تلفن همراه در مسیرهای ترددی ایام اربعین در تلاش برای تقویت شبکه‌های ارتباطی خواهیم بود.
وی در خصوص حذف برخی از بسته‌های پرطرفدار، خاطرنشان کرد: به دنبال حذف این بسته‌های پر طرفدار برنامه داریم که بسته‌های جدیدی برای کاربران جایگزین داشته باشیم.
  short_url/vdceff8znjh87fi.b9bj.html
bayanema.ir/vdceff8znjh87fi.b9bj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین