کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدافع ملی‌پوش استقلال مقابل درب‌های خروج/ عارف در مسیر لیگ قطر؛ راهی برای آبی ماندن غلامی نیست!

23 تير 1401 ساعت 18:16

به‌نظر می‌رسد دوران حضور مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال در جمع آبی‌ها به‌زودی خاتمه خواهد یافت.


به گزارش بیان ما؛  عارف غلامی، مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال که حواشی پیرامون تمدید قرارداد یا پایان هم‌کاری او با آبی‌پوشان فوتبال تهران در هفته‌های اخیر باعث نگرانی بسیاری از هواداران شده، پس از روزها خودداری از مصاحبه بالاخره سکوتش را در اینستاگرام شکست.
غلامی در استوری صفحه شخصی‌اش نوشت: "همان طور که در استوری قبلی خدمت شما عرض کردم، باز هم تاکید می‌کنم اولویت من برای بازی در ایران فقط استقلال است و روی قولی که دادم ایستاده‌ام. روز جمعه هفته گذشته به پیشنهاد استقلال جواب مثبت دادم و روز دوشنبه برای نهایی کردن قرارداد، نماینده‌ام هم به باشگاه دعوت شد که بنده نهایتا روز سه‌شنبه صبح برای امضا به باشگاه بروم و همان روز در تمرین تیم حضور پیدا کنم ولی ظاهراً تصمیم مدیران باشگاه و حرف‌شان عوض شده چون با وجود پاسخ مثبت همچنان تماسی با من گرفته نشده. همان طور که قبلا اعلام کرده‌ام شاید اولویت باشگاه ادامه همکاری با من نباشد. برخلاف نوشته‌های برخی از رسانه‌ها، در روز گذشته هیچ تماسی با من برای حضور در هتل محل اقامت مدیران گرفته نشده و اخبارهای منتشره کاملا به دور از واقعیت بوده."

چیزی که غلامی در این استوری به آن اشاره کرده، عدم تمایل احتمالی باشگاه با تمدید قرارداد اوست؛ البته شاید هم مدیران استقلال قصد دارند بعد از درخواست‌های اولیه این مدافع که در آخرین اردوی تیم ملی هم حضور داشته، کمی با وی محکم‌تر برخورد کنند یا این بازیکن را تحت فشار بگذارند.
 
صحبت‌های بی‌واسطه پسر شماره ۵ آبی‌ها در شرایطی رخ داده که باشگاه ۲ گزینه سامان فلاح و رایان تفضلی را هم روی میز قرار داده؛ مدافعانی که به باشگاه لینک شده‌اند و هزینه استخدام و کیفیت‌شان هم برای باشگاه و هم برای هواداران مجاب کننده بوده.
 
البته در این بین شاید هم پیشنهاد مالی جذاب باشگاه العربی قطر به عارف غلامی باعث شود او استقلال را ترک کند. پیگیری‌ها نشان می‌دهند که مبلغ پیشنهادی باشگاه العربی قطر به غلامی مبلغی حوالی ۸۰۰ هزار دلار، یعنی چیزی بیش از ۲۳ میلیارد تومان خواهد بود.


کد مطلب: 107819

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/107819/مدافع-ملی-پوش-استقلال-مقابل-درب-های-خروج-عارف-مسیر-لیگ-قطر-راهی-آبی-ماندن-غلامی-نیست

بيان ما
  https://www.bayanema.ir