تاریخ انتشار : ۲۵ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴
جالب است ۰
از علی دایی، امیر قلعه نویی و جواد نکونام به عنوان گزینه‌های مد نظر برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان نام برده می‌شود.
گزینه‌های ایرانی هدایت تیم ملی چه کسانی هستند
به گزارش بیان ما؛  هفته گذشته کمیته فنی فدراسیون فوتبال صلاحیت دراگان اسکوچیچ برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را رد کرد. پس از جلسه کمیته فنی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال جلسه‌ای را با اسکوچیچ برگزار کرد، اما اعضای هیئت رئیسه تصمیمی در خصوص برکناری یا ادامه همکاری با اسکوچیچ نگرفتند  و در نهایت اسکوچیچ ایران را ترک کرد.
۲ روز پیش نیز اسکوچیچ در اردوی پیش فصل تیم پوشکاش مجارستان در اتریش که شهاب زاهدی مهاجم ایرانی را در اختیار دارد حاضر شد و با سرمربی و این بازیکن دقایقی صحبت کرد تا تلقی شود که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از ادامه همکاری با اسکوچیچ حمایت می کند.
از سوی دیگر شنیده می‌شود علی دایی، امیر قلعه نویی و جواد نکونام از گزینه‌های قطعی سرمربیگری تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هستند. دایی که پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی را چندی پیش رد کرد، اما ۲ گزینه دیگر یعنی قلعه نویی و نکونام در این خصوص صحبتی نکرده اند.
افشین قطبی، سرمربی سابقه تیم ملی و باشگاه پرسپولیس نیز دیروز پستی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که گمانه زنی‌ها در خصوص اینکه قطبی نیز یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی است را بیش از پیش کرده است.
  short_url/vdciqyaz3t1auv2.cbct.html
bayanema.ir/vdciqyaz3t1auv2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین