تاریخ انتشار : ۲۹ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹
جالب است ۰
تیم ملی بسکتبال کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی کاپ آسیا مقابل اردن نتیجه را واگذار کرد و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.
حذف تیم‌ملی به دست گربه سیاه/ تکرار یک شکست تلخ پس از 11 سال!
به گزارش بیان ما؛  در نخستین بازی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کاپ آسیا تیم‌های ایران و اردن از ساعت 15 به مصاف هم رفتند که اردنی‌ها 91 بر 76 به پیروزی رسیدند.
در این مسابقه سعید ارمغانی تیمش را با همان ترکیب همیشگی سجاد مشایخی، بهنام یخچالی، محمد جمشیدی، ارسلان کاظمی و حامد حدادی به میدان فرستاد.
اردنی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و با شکاف دفاعی که در تیم کشورمان وجود داشت آنها امتیازهای خوبی را به کسب کردند و 24 بر 18 به برتری رسیدند. در کوارتر دوم هرچند حساب کار 20 بر 20 مساوی شد، اما ضعف دفاعی کشورمان برطرف نشد و در زیر حلقه و پیرامون اردنی‌ها همچنان امتیازآوری می‌کردند.
در کوارتر سوم شاگردان سعید ارمغانی مقابل حریف تیم برتر میدان بودند و موفق شدند 29 بر 20 به برتری برسند.
هرچه در کوارتر سوم ملی پوشان کشورمان خوب بازی کردند، در 10 دقیقه چهارم بدون تمرکز بودند و اردنی‌ها امتیازهای پیاپی را کسب کردند و در نهایت 27 بر 9 به برتری رسیدند.
تیم ملی اردن که از آنها به عنوان گربه سیاه تعبیر می‌شود، یک بار دیگر در مرحله یک چهارم نهایی سال 2011 ایران را شکست داده بود و آن باخت دوباره در سال 2022 تکرار شد.
تیم ملی کشورمان با این نتیجه از رسیدن به نیمه نهایی بازماند و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
  short_url/vdcc14qsi2bqxs8.ala2.html
bayanema.ir/vdcc14qsi2bqxs8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما