کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

پایان ماموریت کامران نجف زاده در آمریکا | نماینده صدا و سیما در نیویورک مشخص شد

3 مرداد 1401 ساعت 8:48

مدیر دفتر نمایندگی صدا و سیما در نیویورک منصوب شد.


به گزارش بیان ما؛  در متن حکم پیمان جبلی رییس صدا و سیما خطاب به علی رجبی، مدیر دفتر نمایندگی صدا و سیما در نیویورک آمده است:

 
«باسمه تعالی
برادر گرامی جناب آقای علی رجبی،
نظر به مراتب تعهد و تجارب مفید جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مدیر دفتر نمایندگی سازمان در نیویورک» منصوب می‌شوید. رصد وقایع و رویدادهای سازمان ملل متحد و کشور محل مأموریت در زمینه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، مذهبی و فرهنگی، جمع آوری و ارسال اخبار با توجه به اولویت ها و ارزش‌های خبری و بهره برداری بهینه از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود در جهت تولید برنامه از وظایف شماست.
از زحمات و تلاش های  مستمر جناب آقای کامران نجف زاده در مدت تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی می‌کنم. توفیق جنابعالی را از خداوند متعال، در ایفای مطلوب وظایف محوله و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی  خواستارم.»
 
علی رجبی خبرنگار ارشد سازمان صداوسیما، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی و نیز رشته علوم ارتباطات گرایش ژورنالیسم تلویزیونی است. وی دارای  ۲۲ سال سابقه خبرنگاری داخلی در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی است.
در کارنامه وی، عناوینی چون خبرنگار و مدیر خبر صداوسیما در افغانستان، خبرنگار و مدیر خبر صداوسیما در عراق، خبرنگار و مدیر نمایندگی سازمان صدا و سیما در منطقه امریکای لاتین (ونزوئلا) ثبت شده است.
 


کد مطلب: 108354

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/108354/پایان-ماموریت-کامران-نجف-زاده-آمریکا-نماینده-صدا-سیما-نیویورک-مشخص

بيان ما
  https://www.bayanema.ir