کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

جدیدترین قیمت پراید، تیبا، دنا، شاهین و تارا | پژو ۲۰۷ اتومات ۳ میلیون تومان ارزان شد

6 مرداد 1401 ساعت 9:36

میزان عرضه و تقاضا در بازار و قیمت خودرو به تعادل نسبی رسیده است. به نظر می‌رسد این روند در روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد.


به گزارش بیان ما؛  قیمت خودرو صفر داخلی در روز  پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد.

 
پراید ۱۱۱ با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. پراید ۱۳۱ نیز با قیمت ۱۸۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز به ۴۰۸ میلیون تومان رسید.
البته پژو ۲۰۷ اتومات امروز ۳ میلیون تومان کاهش داشت و  هم‌اکنون با قیمت ۶۲۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
 

قیمت خودروهای پرطرفدار

تیبا هاچ‌بک پلاس هم‌اکنون با نرخ ۲۱۰ میلیون تومان معامله می‌شود.پژو ۲۰۶ تیپ دو  مدل ۱۴۰۱ به ۲۹۹ میلیون تومان رسید. ۲۰۶ تیپ پنج نیز در بازار کشور تا نرخ ۳۶۰ میلیون تومان پیش رفت.
تارا اتوماتیک نیز امروز با قیمت ۵۹۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
 

پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

امیرحسن کاکایی، کارشناس صنعت خودرو گفت: در حال حاضر میزان عرضه و تقاضا در بازار خودروی کشور به تعادل نسبی رسیده است. البته در نقطه تعادل نیز نوسان جزئی در قیمت‌ها طبیعی است. به نظر می‌رسد این روند در روزهای آینده نیز ادامه داشته باشد. مگر اینکه نوسانی در نرخ ارز رخ دهد و مجدد بازار با افزایش نوسان قیمتی همراه شود.
پیش از این نیز، بهرام شهریاری، کارشناس صنعت خودرو گفت: در حال حاضر بازار در رکود قرار دارد. اما نکته قابل توجه این است که در ۱۰ روز گذشته شاهد کاهش قیمت‌ها بودیم. در روزهای گذشته میزان عرضه خودرو به بازار افزایش یافت و عرضه و تقاضا مقداری در حالت تعادلی قرار گرفت. به نظر می‌رسد در روزهای آینده نیز این روند کاهشی در بازار خودروی کشور ادامه داشته باشد.
جدیدترین قیمت پراید، تیبا، دنا، شاهین و تارا | پژو ۲۰۷ اتومات ۳ میلیون تومان ارزان شد


کد مطلب: 108531

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/108531/جدیدترین-قیمت-پراید-تیبا-دنا-شاهین-تارا-پژو-۲۰۷-اتومات-۳-میلیون-تومان-ارزان

بيان ما
  https://www.bayanema.ir