تاریخ انتشار : ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶
جالب است ۰
ناظر ملی پروژه‌های محرومیت‌زدایی مرکز جهاد آبرسانی وزارت نیرو گفت: آبرسانی به ۷ هزار و ۱۰۰ روستا با اعتبار ۱۹ هزار میلیارد تومان در کشور در قالب پروژه جهاد آبرسانی انجام می‌شود.
تنش آبی در ۷۱۰۰ روستای کشور برطرف می‌شود
به گزارش بیان ما؛  مهدی خان‌احمدی ناظر ملی پروژه‌های محرومیت‌زدایی مرکز جهاد آبرسانی وزارت نیرو در جلسه بررسی پروژه‌های آب استان کردستان با اشاره به ایجاد مرکز جهاد آبرسانی در وزارت، این پروژه را بزرگترین پروژه ملی کشور دانست.
وی افزود: امیدواریم با این اقدام آبرسانی به همه روستاهای دارای تنش آبی استان انجام شود.
خان احمدی با اشاره به قرارگیری بیش از ۷ هزار و ۱۰۰ روستا با اعتبار ۱۹ هزار میلیارد تومان در کشور در قالب این پروژه گفت: میانگین پیشرفت پروژه در کل کشور حدود ۱۰ درصد است که استان کردستان نیز در این محدوده قرار دارد.
وی با تاکید بر لزوم جهاد تبین در این پروژه خواستار اطلاع رسانی‌های گسترده‌تر به روستائیان برای اجرای این پروژه با هدف آگاهی و همراهی آنها در راستای اجرای پروژه شد.
خان احمدی با تقدیر از همراهی‌های مناسب آبفا و سپاه در استان کردستان، بر ضرورت پیگیری و برنامه‌ریزی به منظور پیشرفت بیشتر پروژه تاکید کرد.
محمدی مجری طرح‌های روستایی آبفا کشور هم با اشاره به اینکه این پروژه ۱۱ درصد جمعیت روستایی استان را زیر پوشش قرار می‌دهد گفت: پیش بینی ما این است که با رقم فعلی ۵۲۸ میلیارد تومان بتوانیم تعداد روستاهای بهره‌مند از این پروژه را به ۲۵۰ روستا برسانیم.
  short_url/vdcbfwb8zrhbgsp.uiur.html
bayanema.ir/vdcbfwb8zrhbgsp.uiur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین