تاریخ انتشار : ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶
جالب است ۰
برنامه مسابقات هفته های دهم تا پانزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.
اعلام برنامه مسابقات هفته‌های دهم تا پانزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی/ زمان نقل و انتقالات مشخص شد
به گزارش بیان ما؛
برنامه مسابقات به شرح زیر است: 
هفته دهم
شنبه ۲۲ مرداد

دریانوردان بوشهر - مقاومت گلساپوش یزد- ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه جاده ساحلی بوشهر
یکشنبه ۲۳ مرداد
فرش حداد اصفهان - منطقه آزاد چابهار - ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه تختی تیران
پارس جنوبی بوشهر - سپاهان سمنان - ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه منطقه گردشگری بوشهر
صدر شیمی یزد - چادرملو (ایفا) اردکان - ساعت ۲۰:۲۰- ورزشگاه سلمان مردآباد یزد
هفته یازدهم
شنبه ۲۹ مرداد

منطقه آزاد چابهار - صدر شیمی یزد - ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه پیوسته چابهار
چادرملو اردکان - سپاهان سمنان - ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه آزادی اردکان
شاهین خزر رودسر - دریانوردان بوشهر - ساعت ۲۰:۲۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
مقاومت گلساپوش یزد - فرش حداد اصفهان - ساعت ۲۰:۲۰- ورزشگاه سلمان مردآباد یزد
هفته دوازدهم 
دوشنبه ۷ شهریور

سپاهان سمنان - منطقه آزاد چابهار - ساعت ۲۰ - ورزشگاه سیمرغ سمنان
پارس جنوبی بوشهر - چادرملو (ایفا) اردکان - ساعت ۲۰ - ورزشگاه منطقه گردشگری بوشهر
صنعت فرش حداد اصفهان - شاهین خزر رودسر  - ساعت ۲۰ - ورزشگاه تختی تیران
صدرشیمی یزد - مقاومت گلساپوش یزد  - ساعت ۲۰:۱۰ - ورزشگاه سلمان مردآباد یزد

هفته سیزدهم
شنبه ۱۲ شهریور

دریانوردان بوشهر - پارس جنوبی بوشهر - ساعت ۲۰ - ورزشگاه جاده ساحلی بوشهر
شاهین خزر رودسر -  صدرشیمی یزد- ساعت ۲۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
مقاومت گلساپوش یزد -  سپاهان سمنان- ساعت ۲۰:۱۰ - ورزشگاه سلمان مردآباد یزد
یکشنبه ۱۳ شهریور
منطقه آزاد چابهار -  چادرملو (ایفا) اردکان- ساعت ۱۹:۲۰- ورزشگاه پیوسته چابهار

هفته چهاردهم
جمعه ۱۸ شهریور


سپاهان سمنان - شاهین خزر رودسر  - ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه سیمرغ سمنان
صنعت فرش حداد اصفهان - دریانوردان بوشهر - ساعت ۱۹:۵۰- ورزشگاه تختی تیران

شنبه ۱۹ شهریور
چادرملو (ایفا) اردکان - مقاومت گلساپوش یزد- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه آزادی اردکان
پارس جنوبی بوشهر - منطقه آزاد چابهار- ساعت ۱۹:۵۰- ورزشگاه منطقه گردشگری بوشهر

هفته پانزدهم
پنجشنبه ۲۴ شهریور

مقاومت گلساپوش یزد - منطقه آزاد چابهار - ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه سلمان مردآباد یزد
صنعت فرش حداد اصفهان - پارس جنوبی بوشهر - ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه تختی تیران
دریانوردان بوشهر - صدرشیمی یزد- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه جاده ساحلی بوشهر
شاهین خزر رودسر - چادرملو (ایفا) اردکان- ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد.

زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتبال ساحلی از سه شنبه ۱۱ مرداد شروع و روز دوشنبه ۳۱ مرداد به پایان می رسد
  short_url/vdccp4qsp2bqxe8.ala2.html
bayanema.ir/vdccp4qsp2bqxe8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین