تاریخ انتشار : ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷
جالب است ۰
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تمام هم و غم آجورلو سرمربی تیم است و هر چه او بگوید، انجام می‌دهد.
مومنی: هرچه ساپینتو بگوید آجورلو انجام می‌دهد/ استقلال-سپاهان یک دوئل تاکتیکی است
به گزارش بیان ما؛ محمد مومنی   در مورد امضای تفاهم نامه باشگاه استقلال با منطقه آزاد قشم برای احداث کمپ حرفه‌ای و تاسیسات ورزشی، اظهار داشت: این کار در راستای توسعه امکانات باشگاه استقلال صورت گرفت. از سعید محمد و فشار فتح اللهی بسیار سپاسگزار هستیم. چنین مسئولانی برای پیشبرد اهداف فرهنگی و فنی باشگاه‌های فوتبال لازم هستند و افرادی که در این دولت حضور دارند به این کار کمک می‌کنند. امیدوارم این همکاری در آینده منجر به نتیجه بسیار خوبی برای باشگاه استقلال شود.
وی در مورد توجه مدیریت باشگاه استقلال به توسعه امکانات زیرساختی که از مدتی پیش با بازسازی کمپ مرحوم حجازی و همچنین ورزشگاه امام رضا(ع) شکلی جدی به خود گرفته، گفت: توسعه فوتبال تنها در بخش اجرای مسائل تاکتیکی و فنی نیست. ما باید امکانات سخت افزاری را نیز همزمان با نتیجه گیری توسعه بدهیم. چون وارد بورس شده‌ایم که این نهاد روز به روز فضاها را رصد می‌کند. به همین خاطر باید خلاءها را پوشش بدهیم تا بتوانیم سازنده یک باشگاه باشیم. این باشگاه تا دیروز چالش‌های زیادی داشت. خیلی از چالش‌ها را برطرف کردیم و البته تعداد زیادی هم باقی مانده است. با توجه به پشتوانه و خاستگاه مردمی باشگاه استقلال، تلاش می‌کنیم با حمایت مسئولین قدم‌هایمان را محکم تر برداریم تا مجری کارهایی باشیم که به توسعه استقلال به عنوان یک باشگاه کمک کرده باشیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد شرایط تیم پس از پشت سر گذاشتن دو مرحله اردویی پرفشار و انجام 4 بازی تدارکاتی، عنوان کرد: نیاز هر باشگاهی برای به قدرت رسیدن و نشان دادن این قدرت به دیگران، این است که پیش فصل را خوب پشت سر بگذار. فصل بدنسازی دوران بسیار سختی است و تجارب گذشته ما هم همین را می‌گوید. پیاده کردن برنامه‌ها و استراتژی سرمربی در زمین نیاز به قوای جسمانی بالا دارد تا در دوئل‌های فردی و تیمی قدرتمند ظاهر شوید. بنابراین باید توان خودتان را بالا ببرید. مدیریت باشگاه‌ها هم این فضا را برای ساپینتو و همکارانش ایجاد کرده تا بتوانند از ظرفیت‌ها نهایت استفاده را ببرند.
وی افزود: توسعه موارد تاکتیکی مد نظر ساپینتو برای مقابله با تیم‌هایی که امسال که تا دندان هستند، یکی از اهداف مهم باشگاه است تا کاری که انجام می‌دهیم رضایت هواداران را در پی داشته باشد. به نظرم شروع فصل بسیار سخت است. امسال مطمئنا فصل راحتی را نخواهیم داشت چون تمام رقبا دوست دارند جام قهرمانی را بالای سر ببرند و تمام تلاششان را به کار می‌گیرند. ما هم در این زمینه تلاش می‌کنیم که دوباره به این مهم برسیم.

مومنی در مورد اینکه مدیریت باشگاه تا چه میزان حامی سرمربی پرتغالی تیم است، عنوان کرد: تمام هم و غم آجورلو سرمربی تیم است. هر چه او بگوید انجام می‌دهد. سکوت آجورلو به خاطر این است که سرمربی تیمش در آرامش کامل باشد تا حرف‌های گوشه و کنار ایجاد حاشیه و چندگانگی نکند. به همین خاطر مثل فصل گذشته که برای فرهاد مجیدی شرایطی آرامی فراهم شد و به قهرمانی رسیدیم، امسال هم همین رویه را خواهیم داشت. هواداران نگران این نباشند که چرا مدیرعامل باشگاه صحبت نمی‌کند. صحبت نکردن او به خاطر حمایت از تیم است. او در عالم سکوت به هواداران می‌گوید که نیاز به حرف زدن ندارد و کارش را انجام می‌دهد. شاید بسیاری با این مساله موافق نباشند اما فلسفه کاری‌اش این است و باید به آن احترام گذاشت.
وی در مورد اقدامات باشگاه استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد: در این مورد خودم با سهیل مهدی صحبت کردم. او راهکارهای مختلفی مانند پرداخت‌ بدهی‌ها و وضعیت آکادمی را به ما اعلام و راهنمایی کرد که بسیار سپاسگزاریم. ضمن اینکه سعید فتاحی هم در باشگاه حاضر است که تجربه خاصی در این زمینه دارد و حتما برای استقلال مفید خواهد بود. در نتیجه سعی می‌کنیم تمام چالش‌های موجود برای حضور در مسابقات قاره‌ای را برطرف و شرایط تیم را آماده کنیم تا مشکلی از طرف باشگاه نباشد و دوباره دچار محرومیت نشویم.

مومنی در خصوص دیدار استقلال و سپاهان در افتتاحیه لیگ بیست و دوم اظهار داشت: این بازی دوئل تاکتیکی بسیار سختی خواهد بود چون دو مربی خارجی برای اولین بار با هم روبرو می‌شوند. در عین حال فکر می‌کنم بازی بسیار خوب و زیبایی خواهد بود چون دو هر دو مربی به دنبال بازی لذت بخش هستند و نگرش آن‌ها در زمین فوتبال هجومی بر پایه منطق است. حریف ما قدرت بسیار بالایی دارد اما ما استقلال هستیم و در خانه خودمان بازی می‌کنیم. باید از ابتدا صلابت خودمان را نشان بدهیم. باید نشان بدهیم چقدر تغییر کرده‌ایم و آمدن ساپینتو چقدر روی تیم اثرات مثبت گذاشته است. همانطور که بازیکنان اعتراف کردند پیش فصل سختی را تجربه می‌کنند باید بازی‌های خوبی را هم به نمایش بگذاریم و این سختی را به خاطر هواداران تبدیل به شیرینی کنیم.
  short_url/vdcdkj0f9yt0z96.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdkj0f9yt0z96.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین