تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶
جالب است ۰
وزیر دفاع از افتتاح یک نمایشگاه بزرگ از دستاوردهای دفاعی کشور در آینده نزدیک خبر داد.
بزودی نمایشگاه دستاوردهای دفاعی کشور افتتاح می‌شود
به گزارش بیان ما؛  امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز سه‌شنبه (11 مرداد) در آئین افتتاح نمایشگاه قابلیت‌های وزارت دفاع در تولید و اقتصاد دانش‌بنیان که در محل سازمان صنایع دفاع برگزار شد، اظهار داشت: وزارت دفاع مسئولیت تولید قدرت و ارتقا توانمندی‌های صنعتی دفاعی جمهوری اسلامی ایران را بر عهده دارد و در این مسیر از سر ریز تولیدات در حوزه‌های غیرنظامی برای ارتقا سطح صنعت کشور استفاده خواهیم کرد.
وی افزود: دستاوردهایی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده شامل یک هزار و ۱۰۰ محصول در حوزه‌های مختلف است که در این مسیر به ارتقا توانمندی‌ها و قابلیت‌های صنعتی پرداختیم.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تاکید کرد: ما بومی‌سازی محصولات و عمق‌بخشی به دانش و فناوری و هم‌افزایی بین مجموعه‌های مختلف کشور را در دستور کار قرار دادیم و هم اکنون با بیش از ۵ هزار شرکت دانش‌بنیان همکاری می‌کنیم.
امیر آشتیانی در پایان از افتتاح یک نمایشگاه بزرگ از دستاوردهای دفاعی کشور در آینده نزدیک خبر داد.
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز در این مراسم با بیان اینکه فناوری‌های بسیاری در حوزه دفاع توسعه پیدا کرده است، گفت: این توسعه به دو قسم بوده که یک بخش سرریز حوزه دفاعی است و یک بخش تکنولوژی‌هایی که در حوزه غیرنظامی توسعه پیدا کرده است.
وی گفت: ایجاد ظرفیت‌هایی مانند این نمایشگاه باعث می‌شود تا آشنایی با توانمندی‌های هر دو بخش صورت بگیرد.
  short_url/vdcgu79q3ak9zu4.rpra.html
bayanema.ir/vdcgu79q3ak9zu4.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین