تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰
جالب است ۰
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه سایت‌ها و مواضع پدافندی اجازه ورود بدون مجوز هر پرنده‌ای را به حریم هوایی کشورمان نمی‌دهند، گفت: پدافند هوایی ارتش نقش خطیر و ارزنده‌ای در استحکام جایگاه و قدرت ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفا می‌کند.
نیرویی اولویت‌دار در تأمین امنیت کشور/ اجازه ورود بی‌مجوز به هیچ پرنده‌ای نمی‌دهیم
به گزارش بیان ما؛ امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش صبح امروز از یگان‌های پدافندی شرق کشور بازدید کرد و توان رزم و همچنین آمادگی دفاعی این سایت‌های حساس و کلیدی را مورد ارزیابی قرار داد.
امیر صباحی‌فرد حین این بازدید، طی سخنانی خاطرنشان کرد: سایت‌های مربوطه از سایت‌های درخور توجه پدافند هوایی ارتش است که رصد و پوشش بسیار وسیعی در شرق کشور و کویر مرکزی ایران ایجاد می‌کنند.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، با بیان اینکه پدافند هوایی ارتش نقش خطیر و ارزنده‌ای در استحکام جایگاه و قدرت ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفا می کند، گفت: سایت‌ها و مواضع پدافندی اجازه ورود بدون مجوز هر پرنده‌ای را به حریم هوایی کشورمان نمی‌دهند.
وی اضافه کرد: رصد یک فروند پهپاد پیشرفته RQ-170 آمریکایی، بخشی از عملکرد کم‌نظیر سایت‌های پدافندی شرق کشور بود.
صباحی‌فرد تصریح کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش به عنوان یک نیروی اولویت‌دار در تأمین امنیت و دفاع کشورمان آن قدر اهمیت دارد که فرمانده‌معظم‌کل‌قوا(مدظله‌العالی) در طی سالیان اخیر، بیش از 600 کلام نورانی درباره‌ی نقش راهبردی، حساس و ارزشمند پدافند هوایی مطرح فرمودند که نشان از جایگاه والا و برتر پدافند در عرصه‌ی بین المللی دارد و با توجه به فرامین داهیانه ایشان باید قدر این جایگاه حساس را بیشتر بدانیم.

  short_url/vdcfycdyxw6dxca.igiw.html
bayanema.ir/vdcfycdyxw6dxca.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین