تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴
جالب است ۰
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه محور مقاومت از کنار اروند به دریای مدیترانه رسیده است،گفت: در لبنان بیش از ۱۰۰هزار موشک آماده است تا جهنمی از آتش برای صهیونیست‌ها درست کند، این برکت جبهه مقاومت است.
محور مقاومت از کنار اروند به دریای مدیترانه رسیده است
به گزارش بیان ما؛  سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین وداع با شهید اسکندری و ۴ شهید مدافع حرم در میدان امام حسین علیه السلام تهران گفت: هیچ دلیلی برای از تن در آوردن لباس جهاد وجود ندارد، حتی اگر در نابرابری ظاهری با دشمن باشیم.
 
وی با بیان اینکه امروز نیز آرایش و صف بندی واقعه عاشورا پابرجاست، افزود: عاشورای امروز برای آن است که ما نسبت خود را در این نبرد واقعی با امامان مشخص کنیم؛ اگر در سپاه امام نباشیم، دیگر جبهه سومی وجود ندارد، آن سوی واقعه دشمن قرار دارد.
 
سردار سلامی با اشاره به اینکه شهیدان سرافراز نشانه صدق وعده ما هستند که می‌مانیم تا لحظه شهادت، گفت: این شکوه جهاد است که بعد از ۴۰ سال جهاد شهید اسکندری که اروند تا دریای مدیترانه کشده شد، امروز پیکر او به آغوش خانواده خود بازگشته است.
 
فرمانده کل سپاه تصریح کرد: گفته‌اند دشمن آرایش گرفته است، سالهاست که راه بر آن‌ها بسته شده است، راه بر نفوذ بسته شده است.
 
وی ادامه داد: این واقعیت است اگر شما روزی در کارون و کرخه و اروند می‌جنگیدید، امروز سربازان اسلام راه غلبه در کنار دریای سرخ بر دشمن بسته‌اند‌.
 
سردار سلامی با بیان اینکه امروز مردم یمن اراده خود را بر آل‌سعود و عقبه آن تحمیل کرده است، تصریح کرد: اینجا در خلیج‌فارس و دریای عمان نیز نه‌تنها راه بر دشمن بسته است بلکه آن‌ها از این منطقه اخراج شده‌اند و حضور متراکم آن‌ها دیگه مشاهده نمی‌شود.
 
وی تاکید کرد: در لبنان بیش از ۱۰۰هزار موشک آماده است تا جهنمی از آتش برای صهیونیست‌ها درست کند، این برکت جبهه مقاومت است. 
 
فرمانده کل سپاه ابراز داشت: در سوریه می‌خواستند نظام سوریه را ساقط کنند، اما ما می‌خواستیم بایستد؛ اروپا و مرتجع عرب می‌خواست که سوریه ساقط شود. شما ببینید چه کسی پیروز است. 
 
وی گفت: همه راه‌های منازعات نظامی بسته است، دیگر آن‌ها نمی‌توانند فشار حداکثری اعمال کنند با این حال روی مسئله معیشت مردم یعنی تحریم تکیه کرده‌اند، ملت ایران از تحریم عبور کرد و می‌دانیم مشکلات امروز قابل حل است.
 
سردار سلامی خاطر نشان کرد: خطرناک‌ترین پدیده‌ای که دشمن تلاش می‌کند از طریق آن نفوذ کند، تسخیر قلب‌های نوجوانان و جوانان ایرانی است. دشمن می‌خواهد از طریق فرهنگی بر ذهن و قلب جوانان ما نفوذ کند، اما جوانان ما از این سنگر نیز دفاع خواهند کرد.
 
فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما مصمم هستیم که راه را تا آخر برویم، ما ملت امام حسین‌(ع) هستیم و از کاروان او جدا نمی‌شویم. 
 
وی خاطر نشان کرد: در ایران که مهد مقاومت و محل تولد یک انقلاب بزرگ است قدرت می جوشد، همه راه های منازعات نظامی بسته است دشمن هم چمدان هایش را بسته و به اروپا رفته است دیگر آنها نمی توانند فشار حداکثری اعمال کنند اما با این حال روی دو موضوع تمرکز کرده اند، فکر می کردند با تحریم ایران فلج می شود. ولی ملت ایران از تحریم عبور کرد.
 
فرمانده سپاه انقلاب اسلامی ادامه داد: مشکلات امروز از تحریم نیست همه قابل حل هستند همه جهان مشکل دارد ماه م داریم، ما به هم پیوسته ایم و سختی را تقسیم می کنیم و در شادی ها با هم هستیم.
 
سرلشکر سلامی بیان کرد: خطر ناک ترین نقطه ای که دشمن از آن ورود می‌کند تسخیر قلب ها و ذهن های جوانان است. دشمن می خواهد حتی در قلب نوجوانان و کودکان ما هم ورود کند، دشمن می خواهد مردم را حجاب گریز و نماز گریز کند، او می خواهد سیمای زنان ما را همانند غربی کند نمی داند زنان و دختران این سرزمین از گوهر حجاب زیبای خود همانند یک سنگر دفاع می کنند.
 
وی گفت: دشمن قلب ها را نشانه گرفته است، می خواهد اعتماد مردم را به تردید تبدیل کند، ملت آگاه هستند و هرگز اجازه نمی‌دهد آنها را تبدیل به پیاده نظام خود کند.
 
فرمانده سپاه انقلاب اسلامی ادامه داد: ما این حقیقت را می دانیم، هرگز ایمان خویش را به دنیایی او نمی‌فروشیم، ما مسلمانان با هم هستیم ما با حسین هسیتم و ملت امام حسین و ملت شهادت هستیم.
 
وی تاکید کرد: ملت عزیز ایران هیچ قدرتی توان مواجهه با شما را ندارد و شما پیروز هستید.
short_url/vdchv6nzi23nvwd.tft2.html
bayanema.ir/vdchv6nzi23nvwd.tft2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین