تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴
جالب است ۰
مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: همکاری‌های مشترکی میان صنایع دفاعی کشور با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در حوزه ساخت شناور و ردیابی محموله‌های تجاری شکل گرفته است.
همکاری مشترک صنایع دفاعی با کشتیرانی در حوزه ساخت شناور و ردیابی محموله‌های تجاری
به گزارش بیان ما ؛ آقای محمدرضا مدرس خیابانی گفت: بر اساس پروژه‌های مشترکی میان دو مجموعه تعریف شده و ساختار مهندسی کشتیرانی در حوزه تجاری، ارتباطاتی را با مجموعه‌های نظامی کشور برای ساخت شناورهایی که نسبت به جاگذاری کانتینرهای دریایی اقدام می‌کنند، برقرار ساخته و قرارداد طراحی و مهندسی در این رابطه منعقد شده که در این حوزه، در حال انجام کار مشترک هستیم.
 به گفته مدیر عامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بر اساس، توانمندی‌های مهندسی کشتیرانی در خدمت بخش نظامی و توانمندی‌های نظامی که به مراتب بالاتر و دقیق‌تر است، در حوزه ساخت شناورها برای این ناوگان ملی، به کار گرفته شده است که به همین منظور، سرعت‌بخشی به انجام فعالیت‌های مشترک در دستور کار قرار دارد.
به  تازگی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در بخش‌های مختلف به ویژه در حوزه ساخت شناورها و ردیابی محموله های تجاری از خدمات بخش نظامی کشور استفاده نموده و انجام فعالیت‌های مشترک به صورت مستمر ادامه خواهد داشت. short_url/vdcdkj0fsyt0zn6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdkj0fsyt0zn6.2a2y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین