کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

کشف بزرگ مرزبانی هرمزگان در آب‌های جنوب/ سوخت قاچاق از ۸ شناور

15 مرداد 1401 ساعت 17:41

فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف ۵۶۸ هزار و ۵۸۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل طی چند عملیات در سواحل شهرستان بندرعباس و سیریک خبر داد.


به گزارش بیان ما ؛ سردار حسین دهکی امروز گفت: مرزبانان هرمزگان پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت قاچاقچیان سوخت در آب‌های شهرستان بندرعباس و سیریک، بلافاصله برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
او گفت: مرزبانان پس از بررسی مناطق طی چند عملیات، ۸ فروند شناور حاوی ۵۶۸ هزار و ۵۸۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل را در حوزه استحفاظی خود کشف کردند.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان ارزش محموله سوخت قاچاق کشف شده را بنا بر اظهار نظر کارشناسان بیش از ۱۷۰ میلیون ریال اعلام و گفت: در این رابطه ۱۸ نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
سردار دهکی با تاکید بر برخورد جدی با قاچاقچیان گفت: نیرو‌های مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور در تمام نقاط مرزی کشور اجازه نمی‌دهند قاچاقچیان در هیچ نقطه‌ای از مرز‌های ایران اسلامی احساس امنیت و آرامش کنند و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند، عده‌ای سودجو منافع ملی را به خطر بیندازند و به تولید کالا‌های اساسی کشور ضربه بزنند.


کد مطلب: 108969

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/108969/کشف-بزرگ-مرزبانی-هرمزگان-آب-های-جنوب-سوخت-قاچاق-۸-شناور

بيان ما
  https://www.bayanema.ir