تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷
جالب است ۰
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح این تعهد را دارند تا با رعایت تمام ویژگی های فنی و استانداردهای صنعتی، حداقل قیمت و متناسب با نیاز بخش های مختلف کشور، از نیازمندی بخش های راهبردی و زیرساختی کشور پشتیبانی کنند.
نیروهای مسلح به پشتیبانی از نیازهای راهبردی و زیرساختی کشور متعهد هستند
به گزارش بیان ما؛  سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در نمایشگاه قابلیت های وزارت دفاع در تولید و اقتصاد دانش بنیان از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.
سرلشکر باقری در جریان این بازدید طی سخنانی اظهار داشت: محصولات و دستاوردهای دانش بنیان به نمایش درآمده سرریز صنایع توانمند کشور در حوزه دفاعی است که در سایر بخش های صنعتی کشور نیز قابل بهره برداری است.
وی با بیان اینکه صنایع دفاعی به عنوان صنایع پیشتاز و پیش رو در لبه  فناوری حرکت می کنند، افزود: این صنعت به لحاظ ضرورت و چند وجهی بودن در بعد امنیت، پیشرفتی چند جانبه در حوزه علوم زیستی، پزشکی، هسته ای، حمل و نقل زمینی، دریایی، هوایی، سایبری و الکترونیک، شیمیایی، مهندسی و ... دارد و قطعاً قادر است به پیشرفت کشور در عرصه های مختلف نیز کمک کند.
باقری تأکید کرد: نیروهای مسلح این تعهد را دارند تا با رعایت تمام ویژگی های فنی و استانداردهای صنعتی، حداقل قیمت و متناسب با نیاز بخش های مختلف کشور، از نیازمندی بخش های راهبردی و زیرساختی کشور پشتیبانی کنند.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به همکاری های رو به رشد و موثر وزارت دفاع با مجموعه هایی همچون خودرو سازی، پتروشیمی و نفت گفت: این ارتباط و تعامل دو جانبه باید روز به روز با پیشرفت همراه باشد و امیدواریم این حرکت رو به جلو در سایر بخش های کشور نیز رقم بخورد.
وی با ابراز خرسندی از بازدید تعدادی از وزرا و مسئولین از نمایشگاه قابلیت های وزارت دفاع در تولید و اقتصاد دانش بنیان گفت: نیروهای مسلح با آغوش باز از همکاری با مجموعه های مختلف کشوری استقبال می کنند و امیدواریم این همکاری روز به روز توسعه پیدا کند تا پیشرفت همه جانبه کشور در بخش های مختلف را شاهد باشیم.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح این نمایشگاه را گامی در مسیر شعار سال « تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» عنوان کرد و گفت: نمایشگاه قابلیت های وزارت دفاع در تولید و اقتصاد دانش بنیان علی رغم تحریم های همه جانبه، نشانده ی کاهش وابستگی است و حتماً خواهد توانست نیاز بخش های مختلف کشور در عرصه های مختلف را پاسخگو باشد.
  short_url/vdchzwnz623nvzd.tft2.html
bayanema.ir/vdchzwnz623nvzd.tft2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین