تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸
جالب است ۰
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: مجموعه بسیج دانشجویی مسائل اولویت دار ملی را در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی احصا کرده است.
به گزارش بیان ما؛ محمدحسین کفعمی، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در جمع مسئولان دفاتر و حوزه‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان فارس گفت: مجموعه بسیج دانشجویی مسائل اولویت دار ملی را در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی احصا کرده است.

کفعمی بر ترسیم نقشه عملیاتی برای پیشروندگی بهتر در عرصه گفتمانی جهاد تبیین تاکید و تصریح کرد: در جهاد تبیین باید عمل به هنگام صورت گیرد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه طرح جامع کشوری راه مهندسی توسط این مجموعه در سراسر کشور در حال اجرا است ادامه داد: با اجرای این طرح، ان شاء الله در سال‌های آینده علاوه بر هدایت بسیاری از نخبگان به سمت مسائل موجود در کشور، گامی مهم به سمت تحول بزرگ آموزشی و تربیتی در دانشگاه‌ها برداشته خواهد شد.

وی اضافه کرد: فعالیت‌های مسئله محور توسط بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها در حال اجرا است.

کفعمی با تاکید بر گفتمان سازی، مطالبه گری تخصصی و کنشگری اجتماعی گفت: در این راستا می‌توان از ابزار‌های مختلف در قالب فعالیت‌های مسئله محور برای حل مسائل استفاده کرد. short_url/vdcf01dytw6dxya.igiw.html
bayanema.ir/vdcf01dytw6dxya.igiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین