تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶
جالب است ۰
علیرضا کریمی قاطعانه حتی بدون دادن یک امتیاز مدال طلای وزن ۸۶ کیلوگرم را کسب کرد.
دعا می‌کردم مجوز حضورم در مسابقات صادر نشود تا به کربلا بروم
به گزارش بیان ما؛  علیرضا کریمی قاطعانه حتی بدون دادن یک امتیاز مدال طلای وزن ۸۶ کیلوگرم را کسب کرد.
 
 علیرضا کریمی پس از کسب مدال طلای مسابقات کشتی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی اظهار کرد: مسابقات سختی بود و شاهد حضور چند کشتی‌گیر عنوان‌دار در این مسابقات بودیم و با توجه به در پیش بودن رقابت‌های قهرمانی جهان این رویداد محک خوبی برای کشتی‌گیران حاضر بود.
وی افزود: با توجه به اینکه مدتی دور بودم و نتوانستم تمریناتم را به خوبی دنبال کنم، تمام تلاشم کسب نتیجه خوب در این بازی‌ها بود.
دارنده مدال طلای بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی همچنین به در دست گرفتن پرچم منقش به نام حضرت ابوالفضل در مراسم اهدای مدال گفت: دوست داشتم مراسم تاسوعا و عاشورا را در کربلا باشم و صادقانه بخواهم بگویم دوست نداشتم کارهای مربوط به حضورم در این مسابقات انجام شود! اما قسمت این بود که در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی باشم و به مدال برسم و با در دست گرفتن پرچم حضرت‌ ابوالفضل بر روی سکو ارادت قلبی خودم را به اهل بیت نشان دهم.
در وزن 86 کیلوگرم علیرضا کریمی در دور اول با نتیجه 10 بر صفر کاریپبایف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت.وی دور بعد با نتیجه 10 بر صفر بنفر فاتح از الجزایر را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت
وی در دیدار پایانی در حالی که با نتیجه 9 بر صفر مقابل ابوبکر آباکاروف از آذربایجان پیش بود و با توجه به ادامه ندادن حریف به دلیل مصدومیت، به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت.
  short_url/vdchqwnzi23nvzd.tft2.html
bayanema.ir/vdchqwnzi23nvzd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین