تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸
جالب است ۰
ناصر کنعانی نوشت: داستان سرائی آمریکا درباره یک عنصر ورشکسته سیاسی با هدف فرار از مسؤلیت یک جنایت بین المللی صورت گرفته است.
سخنگوی وزارت امور خارجه: داستان سرائی آمریکا درباره تروریستی شناخته شده، فرار رو به جلوست
به گزارش بیان ما ؛ سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به ادعای جان بولتون مشاور امنیت ملی در دولت پیشین آمریکا مبنی بر تلاش ایران برای ترور وی، در صفحه شخصی خود نوشت: داستان سرائی آمریکا در خصوص یک عنصر ورشکسته سیاسی، تروریست شناخته شده و کودتاچی علیه کشور‌ها و دولت‌های مستقل، فرار به جلو با هدف فرار از مسؤلیت یک جنایت بین المللی است.
ناصر کنعانی در ادامه نوشت: ادامه هیاهوها، کمکی به تطهیر چهره رژیم آمریکا نخواهد کرد، بلکه آن‌را نزد ملت ایران و جهانیان منفورتر خواهد کرد.
 گفتنی است وزارت دادگستری آمریکا روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای مدعی شد که "شهرام پورصفی"، شهروند ایرانی ۴۵ ساله قصد داشته تا برای تلافی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در ژانویه ۲۰۲۰، مشاور امنیت ملی دولت ترامپ را ترور کند.
شبکه سی ان بی سی آمریکا نیز مدعی شد پورصفی قصد داشته تا در اکتبر ۲۰۲۱ (مهر-آبان ۱۴۰۰) با اعطای سیصدهزار دلار به برخی اشخاص در آمریکا، آن‌ها را به پیاده کردن نقشه ترور "جان بولتون" یا در واشنگتن و یا در مریلند مجاب کند. short_url/vdcjyhevyuqey8z.fsfu.html
bayanema.ir/vdcjyhevyuqey8z.fsfu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین