تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹
جالب است ۰
فضلی اقدامات عمرانی و صنعتی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء را امیدآفرین دانست و گفت: این مجموعه توانسته امنیت و آسایش روانی جامعه را تأمین کند.
قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء امنیت و آسایش روانی جامعه تأمین کرده است
به گزارش بیان ما؛  سردار سرتیپ پاسدار «علی فضلی» جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از مرکز فرماندهی و پایش پروژه‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) اظهار داشت: شاید اگر قرارگاه خاتم در ۳۳ سال پیش تشکیل نمی‌شد، امروز کشور در اجرای تمام این پروژه‌ها وابسته به شرکت‌های غیرایرانی بود و مجموعه‌ای در کشور نبود که توانایی اجرای این پروژه‌ها را داشته باشد.
سردار فضلی ضمن تمجید از راه‌اندازی مرکز پایش پروژه‌های قرارگاه به‌منظور رصد برخط و لحظه‌به‌لحظه پروژه‌های سراسر کشور افزود: امروز قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) منشأ خیر و برکت برای خود و الگو برای مجموعه‌های داخلی شده است به گونه‌ای که بعد از خروج شرکت‌های خارجی از پارس جنوبی و ورود قرارگاه برای اجرای فاز‌های این منطقه، اعتماد به توانایی اجرایی شرکت‌های ایرانی را ارتقاء بخشد.
جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه خاطرنشان کرد: امروز قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) امید و انگیزه را برای کل کشور به ارمغان آورده است. قرارگاه هیچ نگاه انتفاعی و اقتصادی در اجرای پروژه‌ها ندارد و تنها به دنبال ساختن کشور و عبور از موانع پیشِ رو است.
سردار فضلی با اشاره به حضور به‌موقع قرارگاه در بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه گفت: در خصوص بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله از جمله زلزله کرمانشاه، قرارگاه به دلیل پراکندگی جغرافیایی نقش بی‌بدیلی ایفا کرد و مجموع این اقدامات می‌تواند برای جامعه امیدآفرین باشد.
  short_url/vdcd5n0f9yt0zs6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcd5n0f9yt0zs6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین