تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹
جالب است ۰
مربی و بازیکنان تیم ملی والیبال بعد از شکست مقابل صربستان صحبت کردند.
مربی و بازیکنان تیم ملی والیبال ایران بعد از شکست مقابل صربستان چه گفتند؟
به گزارش بیان ما؛  تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت‌های جام واگنر مقابل صربستان قرار گرفت و به‌رغم نمایش خوب و رقابتی نزدیک، 3 بر 2 مغلوب این تیم شد.
نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان با حضور 4 تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار می‌شود و شاگردان عطایی روز شنبه در سومین و آخرین مسابقه خود در این دوره از رقابت‌ها از ساعت 18:30 به وقت تهران مقابل آرژانتین قرار خواهند گرفت.
بعد از بازی مقابل صربستان مربی و بازیکنان تیم ملی والیبال ایران صحبت کردند.
 

عطایی: با آمادگی 100درصد فاصله داریم

بهروز عطایی پس از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و صربستان در جام واگنر درخصوص این مسابقه اظهار داشت: بازی خوبی بود. تیم ایران نسبت دو بازی قبلی مقابل اوکراین و لهستان عملکرد بسیار بهتری داشت. به هر حال برای بازی‌های سخت‌تر و مهمتر آماده می‌شویم. بازیکنان ایران در توپ‌هایی که شرایط مناسبی نداشتند، عملکرد بهتری نسبت به بازی‌های قبلی از خود نشان دادند.
وی ادامه داد: در کارهای دفاعی پیشرفت خوبی داشتیم. مقابل لهستان تنها یک دفاع داشتیم و امروز موفق به انجام 16 دفاع شدیم و این نشان می‌دهد که روندمان مثبت بوده است. در مجموع فکر می‌کنم با آمادگی 100درصدمان فاصله داریم و سعی می‌کنیم در بازی تدارکاتی پیش رو به آمادگی بالاتری برسیم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران درمورد استفاده از ترکیب‌های مختلف و میزان شناختش از شرایط بازیکنان، گفت: فکر می‌کنم شرایط خیلی خوب بود. معنوی‌نژاد به عنوان بازیکنی که توانست نظرها را به خود جلب کند و عملکرد خوبی هم داشت ما را به اهداف مان نزدیک‌تر کرد. جواد کریمی و مجرد هم که در مقطعی مصدوم بودند عملکرد مناسبی داشتند. بازیکنانی که در طول فصل کمتر بازی کرده بودند روند رو به رشدی داشتند و این یک فرایند خوب برای تیم ایران است.
 

معنوی‌نژاد: این تورنمنت به هماهنگی بازیکنان جدید کمک می‌کند

محمدجواد معنوی‌نژاد دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران پس از مسابقه برابر صربستان اظهار کرد: مسابقات جام واگنر دیدارهای دوستانه‌ای است که بسیار به تیم کمک می‌کند تا پیش از مسابقات قهرمانی مردان جهان که بسیار حساس است، به آمادگی کامل برسد.
وی افزود: این مسابقات برای من، علی اصغر مجرد و جواد کریمی محک خوبی است چون چندین ماه از میادین رسمی و بین المللی دور بودیم و حضور در این دیدارها کمک می‌کند تا به شرایط فیزیکی و ذهنی لازم برسیم و در مسابقات مهم آینده بتوانیم به تیم ملی کمک کنیم.
معنوی‌نژاد با تاکید بر این که مسابقه با لهستان و صربستان در جام واگنر بسیار به ایران کمک کرده تا به روند تیمی لازم برسد، تصریح کرد: 5 ماه است که تمرینات توپی‌ام را شروع کرده‌ام اما حدود یک سال است که در هیچ مسابقه رسمی‌ای حضور نداشته‌ام و مسابقات واگنر کمک می کند که به آمادگی لازم برسم و به تیم ملی کمک کنم.
وی با بیان این‌که تیم ایران با حضور در جام واگنر با آمادگی صد درصد به مسابقات جهانی خواهد رفت، درباره صحبت‌های سرمربی لهستان گفت: نیکولا گربیچ یکی از مربیان برتر جهان است که هر سال در یکی از تیم‌های مطرح مربیگری می کند و باعث افتخار من است که این مربی از من صحبت کرده است. دو سال در ورونا شاگردش بودم و هیچ موقع خاطرات و درس‌هایی که به من داد را فراموش نمی‌کنم.
 

مجرد: بازی با صربستان چالش مناسبی بود

علی‌اصغر مجرد مدافع تیم ملی والیبال پس از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و صربستان در جام واگنر درخصوص این مسابقه اظهار داشت: بازی خوبی بود و چالش خوبی را پشت سر گذاشتیم، مخصوصاً این‌که بازی به ست پنجم کشیده شد. از حریف عقب افتادیم اما موفق شدیم بازی را به ست پنجم بکشانیم. متاسفانه چند اشتباه فردی داشتیم که نتوانستیم به پیروزی برسیم.
وی ادامه داد: این بازی برای شخص من بعد از یک سال چالش بسیار خوبی بود، چون فرصت زیادی برای تمرین با این تیم نداشتم. سعی می‌‍کنم روز به روز بهتر شوم و به تیم کمک کنم. امیدوارم این باخت‌ها تجربه خیلی خوبی برای تیم ایران شود تا در مسابقات قهرمانی جهان دچار مشکل نشویم.
مدافع تیم ملی والیبال ایران گفت: هدف اصلی ایران مسابقات جهانی است. سعی می‌کنیم بازی به بازی بهتر شویم و در رقابت‌های اصلی عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم. بعد از مصدومیتی که داشتم خیلی تلاش کردم تا به شرایط ایده آل برسم و بتوانم تیم را همراهی کنم. دوست داشتم به لیگ ملت ها هم برسم اما طول درمانم زیاد بود. دست از تلاش برنمی دارم تا روز به روز بهتر شوم و بتوانم به تیم کمک کنم.
 

پتکویچ: رقابت با ملی‌پوشان ایران لذت‌بخش است

دوسان پتکویچ کاپیتان تیم ملی والیبال صربستان پس از دیدار مقابل ایران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. در لحظاتی از بازی تیم ایران و در بعضی لحظات دیگر تیم صربستان بازی را کنترل کرد.
بازیکن شماره 33 تیم ملی والیبال صربستان ادامه داد: در این بازی شاهد امتیازات و لحظات بسیار خوبی بودیم. هر دو تیم انرژی خوبی از خود به نمایش گذاشتند. دفاع‌های بسیار زیادی در این دیدار انجام شد اما در نهایت خوشحالم که توانستیم برنده این مسابقه باشیم. این پیروزی از آن جهت اهمیت دارد که ایران تیمی بسیار قدرتمند بوده و بازی کردن مقابل این بازیکنان واقعا لذت‌بخش است. بدون شک پیروزی مقابل تیم ملی ایران بسیار خوشحال کننده است.
پشت خط زن تیم ملی والیبال صربستان خاطرنشان کرد: تیم ملی ایران همیشه با کیفیت بالایی بازی می‌کند. من مسابقه قبلی بین ایران و صربستان در لیگ ملت‌ها را از تلویزیون تماشا کردم. در آن دیدار بازیکنان ایران عملکرد خیلی خوبی داشتند؛ البته که بدون شک تیم ایران همانند تیم ما خیلی به فکر نتیجه این دیدار نیست. چرا که در صدد کسب موفقیت در مسابقات قهرمانی جهان هستند. مسابقات تدارکاتی با این کیفیت برای هر دو تیم بسیار مفید است.
 

کولاکوویچ: تیم فعلی والیبال ایران از تیم لیگ ملتها قویتر است

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال صربستان پس پیروزی شاگردانش برابر ایران در دومین روز جام واگنر اظهار داشت: دیدار برابر این تیم همیشه سخت و دشوار، ولی جذاب است.
وی افزود: تماشاگرانی که به سالن آمده بودند از این بازی لذت بردند چرا که در این دیدار امتیازات زیبایی میان دو تیم رد و بدل شد و در نهایت پیروزی از آن صربستان بود. اگر شرایط کمی متفاوت بود ایران پیروز این دیدار دشوار بود. در نهایت از پیروزی برابر حریفی قدرتمند خوشحالیم.
کولاکوویچ در رابطه با تغییرات در ترکیب ایران گفت: البته که مجرد کمک بسیار بزرگی به این تیم در بخش دفاعی خواهد کرد. در مورد کریمی هم بعد از جراحی اطلاعی از وضعیتش نداشتم. اما مطمئنا بازی به بازی به شرایط مسابقه نزدیک شده و عملکرد خوب خود را تکرار خواهد کرد. صابر کاظمی هم دو هفته پایانی لیگ ملت‌ها برای ایران به میدان نرفت اما حالا با قدرت به ترکیب بازگشته و به تیم کمک می‌کند. چهره جدیدی که در ترکیب تیم ایران جلب توجه می‌کرد جواد معنوی‌نژاد بود که بازیکن با تجربه‌ای است و در آمادگی به سر می‌برد. با این اوصاف تیم کنونی ایران از تیمی که در لیگ ملت‌ها به میدان رفت بسیار قدرتمندتر است.
وی در ادامه افزود: نمیخواهم بگویم چه کسی در تیم صربستان بهترین عملکرد را داشت. همه بازیکنان عالی بودند. فقط لیسیناچ کمی بهتر از از سایرین بود.
وی در ارتباط با پیش بینی نتیجه قهرمانی جهان اظهار کرد: نمی‌خواهم در این مورد اظهارنظر کنم اما مطمئنا رقابت‌های جذابی را شاهد خواهیم بود.
short_url/vdcg3y9q7ak9zn4.rpra.html
bayanema.ir/vdcg3y9q7ak9zn4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین