تاریخ انتشار : ۱ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸
جالب است ۰
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ارزش نیرو‌های مسلح در جامعه به پاک بودن آن‌هاست، چرا که آن‌ها مظهر قدرت نظام اسلامی هستند و فروتنی و تواضع در هنگام قوی و مقتدر بودن معنا پیدا می‌کند.
ارزش نیرو‌های مسلح در جامعه به پاک بودن آن‌هاست
به گزارش بیان ما؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در سازمان قضایی نیروهای مسلح با حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان رئیس این سازمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
حجت الاسلام پورخاقان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در این دیدار با اشاره به بیانات فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در خصوص اهمیت جایگاه سازمان که فرموده‌اند: سازمان قضایی نیروهای مسلح بایستی با اقتدار و البته حکیمانه کارش را پیش ببرد، بیان کرد: این دیدگاه معظم له به دلیل اهمیت نیروهای مسلح است چرا که آن‌ها ضامن اقتدار کشور هستند.
وی با اشاره به اینکه صیانت و پیشگیری از وقوع جرم از دیدگاه معظم له در سازمان قضایی نیروهای مسلح اولویت کاری است، گفت: جرایم در نیروهای مسلح البته اندک است اما وقوع همین اندک نیز زیبنده و قابل قبول نیست.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تصریح کرد: به لطف خدا نیروهای مسلح ما در بین نیروهای مسلح کل دنیا می‌درخشند و طبق نظرسنجی صورت گرفته از مردم در خصوص میزان رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه‌های مختلف، نیروهای مسلح دارای رتبه دوم در کشور هستند و این نشان از اطمینان و اعتماد مردم به نیروهای مسلح است.
وی با اشاره به جایگاه سپاه در قانون اساسی و فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، تاکید کرد: این نیروی قدرتمند و مردمی برآمده از متن انقلاب است و حافظ اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف است.
حجت الاسلام پورخاقان تاکید کرد: برنامه پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح در سال جاری با موضوع بررسی جرائم نوپدید با محوریت فضای مجازی و سایبر به منظور کاهش آسیب‌های فضای مجازی اجرا می‌شود.

* فرمانده کل سپاه: ارزش نیروهای مسلح در جامعه به همین پاک بودن آن‌هاست

در ادامه، سردار سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این دیدار با بیان اینکه سازمان قضایی نیروهای مسلح نهادی پاکیزه، درخشنده در قوه قضائیه و جمع صالحان است، اظهار کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح الگو و مدل بسیار خوبی برای سیستم قضایی کشور محسوب می‌شود.
وی با اشاره به ضرورت اقدامات خوبِ پیشگیرانه سازمان قضایی در صیانت از نیروهای مسلح، گفت: برنامه‌های پیشگیری از وقوع جرم از اهمیت دو چندانی برخوردار است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان خصوصیات اخلاقی سردار شهید سلیمانی، تصریح کرد: یکی از عواملی که شهید سلیمانی را عزیز و مردم پسند کرد، تواضع و فروتنی وی در عین اقتدار بود.
وی افزود: ارزش نیروهای مسلح در جامعه به همین پاک بودن آن‌هاست چرا که آن‌ها مظهر قدرت نظام اسلامی هستند و فروتنی و تواضع در هنگام قوی و مقتدر بودن معنا پیدا می‌کند.
گفتنی است سردار سرلشکر سلامی پس از این دیدار با حضور بر مزار شهید گمنام تدفین شده در سازمان قضایی نیروهای مسلح به مقام شامخ ایشان ادای احترام کرد.
  short_url/vdcb59b8srhbgzp.uiur.html
bayanema.ir/vdcb59b8srhbgzp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین