تاریخ انتشار : ۹ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸
جالب است ۰
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که هیچ تحول جدیدی در مذاکرات هسته ای شکل نگرفته است.
هیچ تحول جدیدی در مذاکرات هسته ای شکل نگرفته است
به گزارش بیان ما؛ «ودانت پاتل» سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا شامگاه سه‌شنبه گفت که هیچ تحول جدیدی در مذاکرات هسته ای شکل نگرفته است.
وی در کنفرانس خبری وزارت امور خارجه گفت: «هیچ تحول جدیدی درباره برنامه جامع اقدام مشترک وجود ندارد. هنوز تفاهمی حاصل نشده و اوضاع همانطور که دیروز توضیخ دادم باقی مانده است».

این مقام آمریکایی اضافه کرد: «آمریکا پاسخ را هفته پیش به اتحادیه اروپا ارسال کرده است و الان این ایران است که باید پاسخ دهد».

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که مذاکرات میان ایران و طرف‌های غربی درباره موضوع هسته‌ای ایران در جریان است.

ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران چهارشنبه هفته گذشته (دوم شهریور) از دریافت پاسخ دولت آمریکا به ‌نظرات جمهوری اسلامی ایران برای حل و فصل موضوعات باقی‌مانده در مذاکرات رفع تحریم، از طریق هماهنگ‌کننده اروپایی گفت‌وگوها خبر داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد : بررسی دقیق نظرات طرف آمریکایی آغاز شده و جمهوری اسلامی ایران پس از تکمیل بررسی‌ها، نظرات خود در این رابطه را به هماهنگ‌کننده اعلام خواهد کرد.

دور جدید مذاکرات رفع تحریم‌های ایران پس از وقفه‌ای پنج‌ ماهه، ۱۳ مردادماه در شهر وین آغاز شد و این مذاکرات دوشنبه ۱۷ مرداد با پرواز هیئت‌های شرکت‌کننده به پایتخت‌ها به پایان رسید.
  short_url/vdchmvnzx23nzvd.tft2.html
bayanema.ir/vdchmvnzx23nzvd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین