تاریخ انتشار : ۱۳ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۲
جالب است ۰
منابع سوری خبر دادند که صدای چندین انفجار از پایگاه نظامیان آمریکایی در استان دیرالزور شنیده شده است. برخی منابع می‌گویند که سه راکت به این پایگاه اصابت کرده است.
انفجار پایگاه آمریکا در شرق سوریه / ۳ راکت به پایگاه برخورد کرده است
به گزارش بیان ما؛  منابع محلی از وقوع انفجار در پایگاه غیر قانونی نظامیان تروریست آمریکایی در استان دیرالزور واقع در شرق سوریه خبر می‌دهند.
 
رادیو «سوریانا» به نقل از این منابع گزارش داد، صدای چند انفجار در پایگاه آمریکاییها در میدان نفتی «العمر» در شرق دیرالزور شنیده شده و شعله‌های آتش نیز در حال زبانه کشیدن است.
برخی منابع هم خبر دادند که پایگاه آمریکاییها در این منطقه، هدف سه راکت قرار گرفته است. کانال تلگرامی صابرین نیوز گزارش داد که این حملات، با راکتهای ۱۰۷ میلیمتری فجر-۱ صورت گرفت. هنوز آماری از تلفات این حملات منتشر نشده است.
 
پیش از این هم در سوم شهریور ماه جاری، پایگاه آمریکا در میدان نفتی «کونیکو» واقع در استان دیر الزور هدف حمله راکتی قرار گرفت. پس از حمله راکتی به پایگاه آمریکا در میدان کونیکو صدای چند انفجار در این پایگاه به گوش رسید.
منابع محلی هم خبر دادند که نیروهای آمریکا به‌سرعت منطقه را بستند و همزمان با این اقدام، پرنده‌های نظامی آمریکا در محل حمله به پرواز در آمدند.
  short_url/vdcdjz0fkyt0ff6.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdjz0fkyt0ff6.2a2y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین