تاریخ انتشار : ۱۶ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲
جالب است ۰
حجت‌الاسلام رئیسی در دیدار با فرستاده ویژه رئیس جمهور ونزوئلا همکاری‌های کشورمان با کشورهای آمریکای لاتین از جمله ونزوئلا را مورد تاکید قرار داد.
رئیس جمهور: ایران دوست روزهای سخت ونزوئلا بوده است
به گزارش بیان ما؛ رئیس جمهور ظهر روز سه‌شنبه در دیدار «رامون بلاسکز» فرستاده ویژه رئیس جمهور و وزیر حمل و نقل ونزوئلا، با بیان اینکه روابط تهران – کاراکاس به سرعت در حال گسترش و پیشرفت است، گفت: جمهوری اسلامی ایران دوست روزهای سخت ونزوئلا بوده است.
حجت‌الاسلام رئیسی با اشاره به سیاست توسعه روابط تجاری و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای دوست، اهمیت افزایش سطح همکاری‌های کشورمان با کشورهای آمریکای لاتین به ویژه با توجه به ظرفیت‌های متنوع موجود را مورد تاکید قرار داد و افزود: آماده‌ایم روابط با ونزوئلا را در همه حوزه‌ها به ویژه در حوزه‌های تجاری، انرژی،‌ فناوری،‌ علمی و دفاعی گسترش دهیم.
«رامون بلاسکز» فرستاده ویژه رئیس جمهور و وزیر حمل و نقل ونزوئلا نیز در این دیدار، از سطح رو به گسترش روابط جمهوری اسلامی با کشورش ابراز خرسندی و بر اهتمام کاراکاس بر افزایش سطح همکاری‌های اقتصادی، تجاری، ترانزیتی و سیاسی تاکید کرد.
فرستاده ویژه رئیس جمهور ونزوئلا همچنین با اشاره به توانمندی‌های فنی و مهندسی کشورمان، خواستار گسترش تعاملات دو کشور در این زمینه شد.
در این دیدار همچنین وزیر حمل و نقل ونزوئلا که ریاست کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی ایران- ونزوئلا را برعهده دارد، پیام نیکلاس مادورو را به رئیس جمهور کشورمان تقدیم کرد.
  short_url/vdcew78z7jh8zxi.b9bj.html
bayanema.ir/vdcew78z7jh8zxi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین