تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸
جالب است ۰
۳ آزادکار کشورمان در مسابقات جهانی صربستان با عملکردی فوق‌العاده راهی نیمه‌نهایی شدند.
شروع طوفانی آزادکاران/مصاف با مدعیان برای رسیدن به مدال
به گزارش بیان ما؛ مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان به میزبانی بلگراد پیگیری شد و ۳ نماینده کشورمان در اوزان ۷۹، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم راهی مرحله نیمه‌نهایی شدند. 
نتایج کامل به شرح زیر است
در وزن 79 کیلوگرم محمد نخودی در دور نخست به مصاف یاکوب شیخ جمال از رومانی رفت و با نتیجه 7 بر 6 پیروز شد و به یک هشتم صعود کرد. وی دور بعد با دولگون آلتانزول از مغولستان رفت که حریفش را با نتیجه 10 بر صفر مغلوب کرد و گام به یک چهارم گذاشت. نخودی در این مرحله عبدالرحمانوف از ازبکستان را با نتیجه 10 بر 5 شکست داد و به نیمه‌نهایی صعود کرد. وی در این مرحله به مصاف میخایلوف از اوکراین خواهد رفت.
در ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با ایوان ایچیزلی از مولداوی کشتی گرفت و با نتیجه 10 بر صفر پیروز و راهی یک چهارم شد. دارنده مدال طلای جهان و المپیک در این مرحله سباستین جزیرزانسکی از لهستان را با نتیجه 11 بر صفر مغلوب کرد و به نیمه‌نهایی رفت. بوریس ماکویف از اسلوواکی حریف یزدانی در این مرحله است.

در وزن 125 کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 3 بر صفر مقابل ژی وی دنگ دارنده مدال نقره و برنز جهان از چین پیروز شد. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با الکساندر خوتسیانیوسکی دارنده مدال برنز جهان از اوکراین مبارزه کرد. سنگین‌وزن کشورمان در این مبارزه حرفیش را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و به نیمه‌نهایی رفت. وی در این مرحله با طاها آکگول دارنده مدال طلای جهان و المپیک از ترکیه رقابت خواهد کرد. 
  short_url/vdcamwn6w49n6i1.k5k4.html
bayanema.ir/vdcamwn6w49n6i1.k5k4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین