تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۲
جالب است ۰
احمد وحیدی گفت: همه مستندات پرونده حادثه مهسا امینی در دست بررسی است و با خانواده مرحومه امینی درباره همه ابعاد پرونده درحال گفت‌وگو هستیم.
وزیر کشور: به هیچ وجه ضرب و شتمی درباره مرحومه امینی به ما گزارش نشده است
به گزارش بیان ما؛  وزیر کشور در آخرین توضیح خود پیرامون حادثه مهسا امینی اظهار داشت: همه مستندات پرونده حادثه مهسا امینی در دست بررسی است و درباره همه ابعاد پرونده با خانواده مرحومه امینی در حال گفت‌وگو هستیم.
احمد وحیدی در ادامه تاکید کرد: به هیچ وجه ضرب و شتمی از دستگاه های نظارتی به ما گزارش نشده چراکه یک تعداد خانم پرسنل رسمی فراجا هستند که به این موارد رسیدگی می‌کنند و اساسا وسیله ای برای ضرب و شتم وجود ندارد.
وزیر کشور در ادامه افزود: بلافاصله پزشکان محل، بالای سر خانم امینی می‌رود و سعی می‌کنند ایشان را احیا کنند و به نزدیکترین بیمارستان منتقل کنند.
وی اضافه کرد: دختر خانمی فوت کرد که همه متاسف و متاثر شده اند و دلایل پزشکی باید بررسی شود اما در عین حال گفته می شود مشکل قلبی و سابقه بیماری داشت و در ۵ سالگی این دختر جراحی شده است‌.
احمد وحیدی همچنین گفت: پزشکی قانونی همه جانبه و دقیق در حال بررسی است و منتظر اعلام نتایج هستیم.
وزیر کشور در پایان اظهار داشت: کاری که صورت گرفته طبق رویه قانونی بوده اما بحث در این است که در این رویه، اشتباه یا تخلفی صورت گرفته است یا خیر.
  short_url/vdcdjz0fzyt0f96.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdjz0fzyt0f96.2a2y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما