تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵
جالب است ۰
مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا‌؛

جوانان ایران با سه برد پیاپی صعود کردند

تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان با برتری مقابل امارات به مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا صعود کرد.
جوانان ایران با سه برد پیاپی صعود کردند
به گزارش بیان ما؛  به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی جوانان ایران عصر امروز در سومین و آخرین بازی خود در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا به مصاف تیم ملی جوانان امارات رفت و با ۲ گل این تیم را شکست داد.
شاگردان عبدالصمد مرفاوی که پیش از این با پیروزی برابر قرقیزستان میزبان و برونئی تا حدودی صعود خود را از گروه J مسابقات قطعی کرده بودند، بازی برابر امارات را هم هجومی آغاز کردند. نیمه نخست البته با وجود موقعیت‌های که جوانان ایران روی دروازه حریف ایجاد کردند،  با تساوی بدون گل به پایان رسید.
ملی پوشان جوان کشورمان در نیمه دوم هم به حملات خود ادامه دادند تا اینکه در دقیقه ۷۰ روی حرکت زیبای سعید سحرخیزان، گل اول بازی به ثمر رسید تا ملی پوشان مزد زحمات خود را بگیرند. در ادامه جوانان به کنترل بازی پرداختند تا اینکه در واپسین لحظات نیمه دوم و دقیقه ۹۵، امیر ابراهیم زاده تیر خلاص را وارد پیکره امارات کرد تا تیم ملی با دو گل به پیروزی برسد.
بدین ترتیب تیم ملی جوانان ایران با ۱۱ گل زده و بدون گل خورده، با اقتدار و صدرنشینی مرحله گروهی را با سه برد پشت سر گذاشت تا آماده مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا در ازبکستان شود.
  short_url/vdchvvnzz23nzqd.tft2.html
bayanema.ir/vdchvvnzz23nzqd.tft2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما