تاریخ انتشار : ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳
جالب است ۰
حسن رنگرز به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی منصوب شد.
رنگرز سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی شد
به گزارش بیان ما؛  جلسه فنی در مورد تیم ملی کشتی فرنگی ظهر امروز با حضور علیرضا دبیر رئیس، حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون، علی محمدی مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی و حسن رنگرز قهرمان اسبق کشتی فرنگی و سرمربی و مدیر سابق تیم‌های ملی کشتی برگزار شد.

در پایان این جلسه و با توجه به ضرورت پیگیری برنامه‌های تیم ملی کشتی فرنگی و خداحافظی محمد بنا سرمربی گرانقدر این تیم، حسن رنگرز بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی منصوب و حکم خود را از رئیس فدراسیون کشتی دریافت کرد.

فدراسیون کشتی ضمن تشکر از محمد بنا سرمربی پیشین و پرافتخار تیم ملی کشتی فرنگی برای او آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.


رنگرز پس از این انتخاب اظهار داشت: خدا را شاکرم که این توفیق را دارم که به عنوان یک عضو کوچک از جامعه ی کشتی بعنوان خادم در خدمت این عزیزان هستم. دو سال مأموریت بنده در ورزش استان مازندران امروز به پایان رسید و جا دارد از حمایت های موثر سجادی وزیر ورزش و جوانان و همراهی صمیمانه حسینی پور استاندار مازندران قدردانی کنم. امیدوار هستم که مردم نجیب استان مازندران دو سال نوکری بنده را بعنوان کوچکترین عضو جامعه بزرگ ورزش استان پذیرا باشند و برای عزیزی که مسئولیت مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بعنوان استان برتر کشور در ورزش عهده دار می شود، آرزوی موفقیت دارم.

وی ادامه داد: باورم این بود و هست که هرچه داریم از کشتی است و همه ی ما به کشتی دین داریم و هرجایی که کشتی به وجود ما نیاز دارد بایستی بعنوان یک سرباز و یک خادم هرآنچه داریم در طبق اخلاص بگذاریم و درخدمت باشیم.

رنگرز با تقدیر از خدمات و افتخارات بی نظیر محمد بنا گفت: در چند روز گذشته خیلی تلاش کردم بعنوان شاگرد او خدمت برسم و کسب رخصت بکنم و از همین جا هم کسب رخصت می کنم و امیدوارم که زمینه بازگشت ایشان در کوتاهترین زمان ممکن فراهم شود و قطعا بنده امانت دار این مهم خواهم بود و هر موقع که او اراده کردند قدمشان را بعنوان بزرگ کشتی فرنگی روی چشم خواهم گذاشت و از ایشان تقاضا دارم که مجموعه ی کشتی فرنگی را از تجارب گرانبها و مشاوره های خود بی نصیب نکنند و منت ایشان را می کشیم و می دانم که قلب ایشان برای کشتی می‌تپد و ما هم بعنوان یک شاگرد راه ایشان را ادامه خواهیم داد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی عنوان کرد:‌ از علیرضا دبیر رئیس فدراسیون و حمید سوریان اسطوره کشتی فرنگی ایران صمیمانه قدردانی می کنم که این فرصت مغتنم را برای کوچترین عضو از خانواده بزرگ کشتی فرنگی فراهم کردند و امیدوارم که در بضاعت خودم ادای دین کنم و با کمک خانواده خوب کشتی فرنگی کشور بتوانیم اتفاقات قشنگ را برای کشتی ایران رقم بزنیم و از همه ی خوب مردم کشورم التماس دعا دارم.

رنگرز گفت: به هر شکل بنده بایستی روزهای آتی شرایط تغییر و تحول را در ورزش استان مازندران فراهم کنم و طبیعی است که چند روزی را درگیر خواهم بود، ولی با توجه به اینکه رقابت های امیدهای جهان را در پیش داریم با فوریت کار را دنبال کرده و تا پایان هفته جاری اولین اردوی تیم فرنگی امید را برگزار می کنیم و با توجه به ضیق وقت دو اردو را به لحاظ فنی می توانیم برگزار کنیم و امیدواریم حضور شایسته ای را در این رقابت ها به مانند دو سال اخیر داشته باشیم. از همه مردم خوب مازندران و همه ی کسانی که همکاری با من داشتند چه در اداره کل و هیات‌های ورزشی و ورزشکاران صمیمانه قدردانی می‌کنم و هر آن چیزی که اتفاق افتاد که خوب بود ماحصل تلاش این عزیزان بود و اگر هم قصوری بود متوجه بنده بوده است و از همه حلالیت می‌طلبم. short_url/vdca0wn6049n601.k5k4.html
bayanema.ir/vdca0wn6049n601.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین