تاریخ انتشار : ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰
جالب است ۰
رئیس‌جمهور که برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل به آمریکا سفر کرده در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به حضور در خاک آمریکا مردم چه انتظاری از شما دارند، با صدایی بغض‌آلود گفت: طبیعتاً باید صدای ملت ایران باشم.
قدرت ایران را شهدا و ملت ایجاد کرده‌اند / در خاک آمریکا باید صدای مردم باشم
به گزارش بیان ما؛ آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به حضور در خاک ایالات متحده مردم چه انتظاری از شما دارند گفت: در جایگاهی قرار گرفته‌ام و طبیعتاً باید صدای ملت ایران باشم (بغض می‌کند). باید بر اساس وظیفه‌ای که دارم صدای ملت ایران را برسانم و بگویم این ملت عدالت خواهی داشته است.

رئیسی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه به یاد چه چیزی افتادید، گفت: به یاد شهدا افتادم.

وی تصریح کرد: باید این صدا را برسانیم هرکسی از هر تریبونی وظیفه دارد این کار را انجام دهد. ما هم به اقتضای این موقعیتی که مال ما نیست؛ شهید سلیمانی و حضور ملت، این قدرت را خلق کرده است این قدرت برای ملت است اگر کسی فکر کند که این قدرت از آنِ اوست خطاکرده است.

رئیسی اظهار داشت: قدرتی تولید شده است این قدرت را خون شهدا و هدایت‌های امام و رهبری ایجاد کرده است.

رئیس جمهور گفت: این قدرت را صبوری مردم (که در این 31 سال مثال زدنی بوده است) به وجود آورده حالا اگر کسی به عنوان نماینده در این جایگاه قدرت، (که خودش یک طلبه است نباید احساس کند که کسی است) قرار گرفته باید احساس کند نماینده آن قدرتِ تولید شده است که با توکل بر خدا و با حضور و صبر ایجاد شده است. short_url/vdcc4xqs42bqsm8.ala2.html
bayanema.ir/vdcc4xqs42bqsm8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین