تاریخ انتشار : ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳
جالب است ۰
وزیر کشور با اشاره به گفت و گوی انجام شده با مسئولان هفت استان کشور در کمک به تامین نیازمندی‌های زائران امام رضا (ع) گفت: از ظرفیت استان‌های مختلف برای ارائه خدمات مختلف به زائران رضوی در دهه آخر صفر در مشهد مقدس استفاده خواهد شد.
از ظرفیت استان‌های مختلف برای ارائه خدمات به زائران رضوی استفاده می‌شود
به گزارش بیان ما؛ احمد وحیدی وزیر کشور در قرارگاه مرکزی خدمت رسانی به زائران رضوی در دهه آخر صفر در مشهد مقدس افزود: تمهیدات خیلی خوبی اندیشیده شده و نیازمندی‌ها ارزیابی و بخش زیادی از آن‌ها تامین شده است.

وی ادامه داد: کمبود‌ها باید در روز‌های آینده تامین شود و با کمک و پیگیری همه دستگاه‌ها که مشتاقانه در حال خدمت هستند، امیدواریم مشکل مهمی نداشته نباشیم.

وحیدی با اشاره به گفت و گوی انجام شده با مسئولان هفت استان کشور در کمک به تامین نیازمندی‌های زائران حضرت امام رضا (ع) تصریح کرد: از ظرفیت استان‌های مختلف برای ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، تغذیه و تسهیلات اسکان به زائران رضوی در دهه آخر صفر در مشهد مقدس استفاده خواهد شد.

وزیر کشور اضافه کرد: زائران مشهد الرضا (ع) در دهه آخر صفر تا حد ممکن محل اسکان خود را تدارک ببینند، چون پیش بینی می‌شود حضور مردم در دهه آخر صفر گسترده باشد. هر چند امیدواریم با کمک همه دستگاه‌ها کمبود جدی نداشته باشیم.

استاندار خراسان رضوی هم در این گفتگو اظهار کرد: در همه عرصه‌ها اصل، حضور مردم برای تامین نیاز‌های زایران است و ما هم زمینه را برای حضور مردم فراهم می‌کنیم.

یعقوبعلی نظری افزود: از همه مجاوران حرم مطهر امام رضا (ع) نیز درخواست می‌شود در همه ابعاد حضور گسترده پیدا و به زائران خدمت کنند تا مشکلات احتمالی را با حضور مردم کاهش دهیم. short_url/vdcdjz0fnyt0f56.2a2y.html
bayanema.ir/vdcdjz0fnyt0f56.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین