تاریخ انتشار : ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰
جالب است ۰
دفتر تحکیم وحدت در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه‌ای صادر و تاکید کرد: دفتر تحکیم وحدت از مسئولین امنیتی و قضایی کشور می‌خواهد که به طور قاطع با مخلین نظام و امنیت کشور برخورد صورت بگیرد.
مسئولین امنیتی و قضایی با مخلین نظام و امنیت با قاطعیت برخورد کنند
به گزارش بیان ما؛ دفتر تحکیم وحدت در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه‌ای صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: دفتر تحکیم وحدت از مسئولین امنیتی و قضایی کشور می‌خواهد که به طور قاطع با مخلین نظام و امنیت کشور برخورد صورت بگیرد.

همچنین دفتر تحکیم وحدت در بخش دیگری از بیانیه خود آورده است: به مسئولان ذی ربط در دانشگاه ها اعلام می داریم؛ در صورت عدم اجرای ضوابط مربوطه به حجاب و پوشش اولا هر گونه اتفاقات ناگوار بعدی نظیر ناامن شدن فضای تحصیل برای هم دانشگاهیانمان توسط این گرگ صفتان بی غیرت بر عهده آن هاست و ثانیا در صورت کوتاهی در اجرای حدود الهی دانشجویان انقلابی خود برای احیای این امر اقدام خواهند نمود.

متن کامل بیانیه دفتر تحکیم وحدت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ أَلَا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَٰکِنْ لَا یَشْعُرُونَ

و هنگامی که به آنها گفته میشود فساد نکنید می‌گویند همانا ما اصلاح‌طلبیم. بدانید که آنها به دنبال فساد هستند ولی خودشان نمی‌دانند. (سوره بقره آیه ۱۱ و ۱۲)

ملت شریف ایران و دانشجویان عزیز

همانگونه که مطلعید چند روزی است که فوت مرحومه امینی موجب ایجاد تشنج و التهاب در سطح دانشگاه و کشور گردیده است.

دفتر تحکیم وحدت در طی این روزها با دقت اوضاع کشور‌ و دانشگاه را رصد نمود و مواضع خود را سه بند ذیل اعلام می‌دارد:

الف) فوت خانم امینی موجب تکدر خاطر همه هموطنان و علی الخصوص دلسوزان واقعی آن مرحومه گردید.  دفتر تحکیم وحدت ضمن تسلیت به خانواده آن مرحومه؛ ابتدا از مسئولان امر میخواهد که در اسرع وقت اخبار تکمیلی پرونده ایشان را جهت تنویر افکار عمومی‌ به سمع و نظر ملت برساند و در ثانی از ملت شریف خواهان است که تا روشن تر شدن موضوع بر احساسات خود غلبه نموده و اجازه دهند که پیگیری پرونده مربوطه روند قانونی خود را طی نماید.

ب) متاسفانه شبکه های وابسته بیگانه و  در راس آن شبکه سعودی اینترنشنال و بنگاه شایعه پراکن ملکه انگلیس و هم چنین عناصر ضد انقلاب و منافقین بدنام؛ از ضایعه پیش آمده و احساسات مردم نهایت سواستفاده را به عمل آوردند و طبق روال قبلی در این مواقع شهر و کشور را به سوی آشوب کشاندند تا جایی که عناصر گروهک های تروریستی و تجزیه طلب کومله و پژاک پرچم‌تجزیه طلبی برافراشدند و پرچم‌ایران عزیز را به آتش کشاندند؛ پس‌از آن اندک اندک اتفاقات دو روز اخیر نقاب از چهره منافقینی که ابتدا در سوگ مرحومه امینی اشک تمساح میریختند کنار رفت و این جماعت همیشه عجول؛ نیت اصلی خود را نشان دادند.

تبلیغ پرچم تجزیه طلبان گروهک های تروریستی‌توسط آن بازیگری که بیش از‌ وطن‌ فروشی به بدن فروشی در میان ایرانیان شهره است؛ آتش زدن‌ صفحات قرآن‌کریم توسط کرکس هایی که بغض به آن‌ کتاب مقدس داشتند و آتش زدن پرچم سیدالشهدا(علیه السلام) در ایام عزای اربعین همگی نشان داد فوت مرحومه امینی حکم بنزین بر روی آتشی داشت که منافقین کور دل علیه ملت ما فراهم نموده بودند.

در تصاویر منتشر شده منافقین بر نیروی انتظامی که همانا مهم ترین رکن برقراری امنیت کشور است حمله برده اند و متاسفانه تنی چند از پرسنل مظلوم پلیس را مورد ضرب و شتم قرار داده اند. این گرگ صفتان که تنها با خون ایرانیان سیراب می‌شوند؛ اگر تا دیروز با فوت مهسا امینی اشک تمساح می‌ریختند؛ قصد دارند  از فردا و با در هم کوبیدن اقتدار پلیس بر سور کشتار تک تک مهساهای این سرزمین بنشینند و شهر را برای زنان و دختران ایران زمین ناامن سازند که صد البته ملت بصیر ایران طی روزهای آینده بار دیگر امید این کرکس صفتان را که سال‌ها پیش توسط ملت از این کشور اخراج شدند ناامید خواهد ساخت و خط خود را از این اراذل خون آشام جدا خواهد کرد. دفتر تحکیم وحدت از مسئولین امنیتی و قضایی کشور می‌خواهد که به طور قاطع با مخلین نظام و امنیت کشور برخورد صورت بگیرد.

ج) در چند روز اخیر دامنه التهابات به صحن دانشگاه نیز کشیده شد و جمعی از دانشجویان خواهان رسیدگی به موضوع فوت مرحومه امینی شدند ولی بازهم دامنه نفاق در دانشگاه ؛ فضای دانشگاه را به سمت هنجار شکنی برد و شاهد بودیم که دانشگاه محل جولان خوک صفتانی شد که بی غیرتی خود را بر روی چوب نمودند و بر همگان نشان دادند که بویی‌از غیرت نبرده اند. این رفتارهای خشن و هنجارشکن نشان داد که سکوت جریان انقلابی و عموم دانشجویان این بی غیرت ها را جسور تر مینماید. منافقین جاهل بار دیگر خود با نشان دادن ذات پلید و نیات کثیف خود صحنه را برای همگان آشنا کردند.

آن فرد هتاکی که امروز روسری دخترانه را به آتش کشید؛ فردا روز و در نبود پلیس امنیت اخلاقی و قوانین و ضوابط حجاب به امنیت و پوشش دختران دانشجو رحم نمیکند. اقدامات این عده قلیل هنجار شکن بر همه افراد مردد اثبات نمود که ذات گرگ صفت و درنده خوی این بی اخلاق ها جز با حضور پلیس امنیت اخلاقی کنترل نخواهد شد. دفتر تحکیم وحدت ضمن محکوم نمودن وقایع اخیر این اقلیت اعلام میدارد که در مقابل هنجار شکنی در سطح دانشگاه ها کوتاه نخواهد آمد و اندکی از اجرای حدود الهی و قانون رسمی کشور عقب نخواهد نشست.

به مسئولان ذی ربط در دانشگاه ها اعلام می داریم؛ در صورت عدم اجرای ضوابط مربوطه به حجاب و پوشش اولا هر گونه اتفاقات ناگوار بعدی نظیر ناامن شدن فضای تحصیل برای هم دانشگاهیانمان توسط این گرگ صفتان بی غیرت بر عهده آن هاست و ثانیا در صورت کوتاهی در اجرای حدود الهی دانشجویان انقلابی خود برای احیای این امر اقدام خواهند نمود.

در پایان؛ ما دانشجویان دفتر تحکیم وحدت به پیاده نظام دشمن در دانشگاه ها اعلام می‌داریم که بداند رفتار و عملکرد آن ها توسط دانشجویان انقلابی رصد می‌گردد و به‌زودی عموم دانشگاهیان با اعلام مواضع رسمی خود این هتاکان هنجار شکن را بر سرجای خود خواهد نشاند. short_url/vdchzvnzw23nz6d.tft2.html
bayanema.ir/vdchzvnzw23nz6d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین