تاریخ انتشار : ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳
جالب است ۰
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه از برگزاری رژه دریایی با شرکت ۱۴۴۴ شناور مردمی و یگان های شناوری نیروهای مسلح در بندرعباس خبر داد و گفت:پیش قراول یگان‌های شناوری در رژه دریایی، ناو رزمی موشک انداز شهید سلیمانی است که چندی پیش به یگان رزم نیروی دریایی سپاه الحاق شد.
پیش قراول یگان‌های شناوری در رژه دریایی، ناو رزمی موشک انداز شهید سلیمانی است
به گزارش بیان ما؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه از برگزاری رژه یگان‌های نیرو‌های مسلح در بندرعباس و سواحل نیلگون خلیج فارس به میزبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره مجاهدت‌ها و رشادت‌های فرزندان غیور ملت ایران در آن دوران عزت آفرین؛ براساس تدبیر فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) مبنی بر برگزاری رژه ۳۱ شهریور نیرو‌های مسلح در بندرعباس همزمان با تهران که از سال ۱۳۹۵ انجام می‌پذیرد، این رژه صبح فردا (پنجشنبه) با مسئولیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندر عباس برگزار می‌شود و یگان‌های برگزیده شناوری، هوایی، پیاده و محمول نیرو‌های مسلح و بسیج دریایی، اقتدار و سیادت دریایی جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس و تنگه راهبردی هرمز را به نمایش خواهند گذاشت.

سردار شریف برگزاری رژه دریایی با شرکت ۱۴۴۴ فروند شناور سنگین، نیمه سنگین و سبک در قالب بسیج دریایی و یگان‌های برگزیده شناوری نیروی دریایی ارتش و سپاه و دریابانی فراجا درمجاورت سواحل خلیج فارس را برنامه محوری آیین رژه یگان‌های نیرو‌های مسلح در بندرعباس اعلام و تصریح کرد:پیش قراول یگان‌های شناوری در رژه دریایی، ناو رزمی موشک انداز شهید سلیمانی است که چندی پیش به یگان رزم نیروی دریایی سپاه الحاق شد.

سخنگوی سپاه در ادامه اظهار کرد: همزمان با رژه شناوری، جنگنده‌های تیزپرواز نیروی هوایی ارتش و هوا فضای سپاه به اجرای رژه هوایی می‌پردازند.

سردار شریف تصریح کرد: در آیین رژه ملی نیرو‌های مسلح در بندرعباس یگان‌های برگزیده پیاده از مقابل جایگاه رژه می‌روند؛ همچنین توانمندی‌ها و دستاورد‌های عرصه دریایی نیز در قالب رژه یگان‌های محمول به نمایش در خواهد آمد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان اعلام کرد: رژه ۳۱ شهریور ماه بندرعباس با حضور فرماندهان عالی رتبه نیرو‌های مسلح برگزار می‌شود و دکتر محمد باقر قالیباف ریاست محترم مجلس شورای اسلامی سخنران محوری این مراسم خواهد بود. short_url/vdcauwn6649n6a1.k5k4.html
bayanema.ir/vdcauwn6649n6a1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین