تاریخ انتشار : ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹
جالب است ۰
کارشناس صنعت خودرو درباره لزوم تعویض خوروهای فرسوده و علل عدم استقبال عمومی از این طرح اظهار کرد: واقعیتی که این روزها صنعت خودروی ما با آن مواجه است این موضوع است که از میان ۲۶ میلیون خودرویی که در کشور ما در حال تردد هستند، حدود ۶ میلیون خودرو فرسوده هستند.
علل عدم استقبال از طرح تعویض خودروی فرسوده
به گزارش بیان ما؛ امیرحسن کاکایی، کارشناس صنعت خودرو  درباره لزوم تعویض خوروهای فرسوده و علل عدم استقبال عمومی از این طرح اظهار کرد: واقعیتی که این روزها صنعت خودروی ما با آن مواجه است این موضوع است که از میان ۲۶ میلیون خودرویی که در کشور ما در حال تردد هستند، حدود ۶ میلیون خودرو فرسوده هستند.

وی ادامه داد: در این میان سیاسیون به این نکته توجه نمی کنند که کشور ما به خصوص در ۴ سال اخیر بدون توجه به واقعیت های اقتصادی کشور، خودرو سازان را مجبور کرده اند تا بخشی از اقتصادی ترین خودروها را کنار بگذارند و خودرویی که جایگزین این محصولات شد بدون توجه به توان اقتصادی مردم جایگزین شد.

این کارشناس توضیح داد: ما همیشه بر این اصرار داشتیم که جایگزینی خودروهای با کیفیت به صورت تشویقی دنبال شود نه اجباری، بدین معنا که پراید کنار گذاشته شده و تیبا را جایگزین می کنیم بدیم معنا که خودروی یورو ۵ را جایگزین خودروی یورو ۴ کرده اید. short_url/vdchxvnzq23nz6d.tft2.html
bayanema.ir/vdchxvnzq23nz6d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین