تاریخ انتشار : ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴
جالب است ۰
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح در کشور به درجه‌ای از خودکفایی رسیده‌اند که تمامی تجهیزات مورد نیاز را خود تولید می‌کنند و نیازی به بیگانگان نداریم.
امیر حیدری: نیروهای مسلح در تولید تجهیزات به خودکفایی رسیده‌اند/ ارتش و سپاه یک لشکر الهی و روح واحد
به گزارش بیان ما؛  امیر کیومرث حیدری در مراسم رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح مستقر در سنندج، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور اقتدار و عزتی است که شهدای و رزمندگان ما در رکاب امام راحل در آن دوران آفریدند.

وی افزود: اگر می‌خواهیم راه را گم نکنیم باید به شهدا اقتدا کنیم، شهدایی که در تارک ایران می‌درخشند، رهبر و مقتدای خود و ولایت فقیه را به عنوان نماد صراط مستقیم قبول کردند و راه را یافتند و لبیک گفتند و برای همیشه جاوید هستند.

امیر حیدری عنوان کرد: امروز ما باید به این شهدا اقتدا کنیم و امام و رهبرمان را تنها نگذاریم.

وی یاداوری کرد: صدام که به عنوان یک مدیر اجرایی که موظف به اجرای دستورات دو ابرقدرت شرق و غرب و ۴۳ کشوری که به آن کمک کردند، بود که تمام توان خود را پای کار اوردند تا موجودیتی به نام جمهوری اسلامی را ساقط کنند اما موفق نشدند و برنامه‌های آنان با شکست مواجه شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه گفت: سه پدیده دست به دست هم داد تا امروز ما با اقتدار در این کشور اسلامی تنفس کنیم و با سرفرازی ادامه زندگی دهیم.

وی خاطرنشان کرد: اول مکتب رهایی‌بخش که پرچمدار آن پیامبر و در ادامه پرچمدار کربلا مکتب ماست، مکتبی که اجازه نمی‌دهد امت آن در مقابله با هر گونه زورگویی سر تعظیم فرود آورند.

به گفته امیر حیدری، دوم ایمان و سوم ملت که در تمام صحنه‌ها و نهضت را مال خود پنداشتند و با تمام هستی به میدان آمدند و این موجب شد اقتداری آفریده شود که امروز به آن مفتخریم و علارغم جنگی نفس‌گیر و طولانی یک وجب از خاک ما در ید قدرت هیچ دشمتی نیست در حالیکه رژیم بعث موجودیت خود را از دست داد و این قدرت اسلام و نظام است.

وی یاداوری کرد: ما وارث این عزت و پایداری هستیم تکلیف داریم پرچمی که از دست شهدا گرفته‌ایم با بذل جان و سر به دست دیگر همرزمان تقدیم کنیم و از استقلال و تمامیت ارضی کشور پشت سر ولایت فقیه دفاع کنیم و تا امروز هم موفق بودهایم.

امیر حیدری اضافه کرد: رهبری بی‌بدیل امام راحل و مقام معظم رهبری به عنوان نماد صراط مستقیم تا این لحظه پشتیبان خوبی برای هدایت جامعه بوده و امروز نیروهای مسلح ما با چنین فرمانده‌ای در دنیا نظیر ندارند.

وی ادامه داد: تفاوت نیروهای مسلح با نیروی سایر کشورها، در فرماندهی که ولایت فقیه است، مشروعیت که از ولایت فقیه می‌گیرند و ماموریت آنها که اعتلای کلمه و یار و غمخوار ضعفاست، هویداست.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: امروز نیروهای مسلح توانسته‌اند به درجه‌ای از آمادگی و خودکفایی برسند که رهبری فرمودند نیروهای مسلح ما دارای قدرت بازدارندگی هستند.

وی ادامه داد: بازدارندگی به این معنی است، زمانی که امریکا افغانستان و عراق را در تصرف داشت و به ایران چشم دوخته بود اما چون آمادگی و خودکفایی نیروهای مسلح ما را دید جرات حمله به کشور را نداشت و امروز تحت تعقیب نیروهای مسلح روز به روز از منطقه فاصله می‌گیرد و در حال فرار است.

امیر حیدری تصریج کرد: بخاطر خودکفا بودن نیروهای مسلح، بازدارندگی اتفاق افتاده که در تولید انواع تسلیحات راهبردی بی‌نظیرند و خودکفا شده‌اند.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح هر تجهیزاتی که نیاز دارند، ارتش، سپاه و وزارت دفاع تولید می‌کنند و این به واسطه عنایت الهی و متبعث از نخبگان و دانشمندان کشورمان است.

امیر حیدری اذعان داشت: ارتشی و سپاهی، یک لشکر الهی و یک روح واحد در دو جسم فعال و عمل کننده هستند و این روح ولایی و ولایت محوری و رزمتده بودن و پشت سر رهبری حرکت کردن است. short_url/vdccpxqsx2bqs48.ala2.html
bayanema.ir/vdccpxqsx2bqs48.ala2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین