تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰
جالب است ۰
سفر‌های زیارتی به عتبات در قالب کاروان‌های حج و زیارت از امروز جمعه اول مهرماه پس از حدود ۲۰ روز توقف، از سرگرفته شد و زائران به صورت هوایی و زمینی می‌توانند در بسته‌های زیارتی یک هفته‌ای به عتبات مشرف شوند.
از سرگیری سفر‌های عتبات از امروز / هزینه هوایی و زمینی چقدر است؟
به گزارش بیان ما؛ با پایان عملیات اربعین ۱۴۰۱، سفر‌های زیارتی به عتبات در قالب کاروان‌های سازمان حج و زیارت که از دهم شهریورماه متوقف شده بود، مجدداً برقرار شد.

بر همین اساس، سفر‌های زیارتی به عتبات به صورت زمینی و‌هوایی از امروز جمعه اول مهرماه آغاز شد و زائران می‌توانند در قالب بسته‌های یک هفته‌ای، همراه با کاروان‌ها به زیارت اعتاب مقدسه عراق مشرف شوند.

به گفته سیدصادق حسینی، رئیس سازمان حج و زیارت در این دوره، سفر‌های ارزان‌قیمت به عتبات نیز با قیمت کم‌تر از سه میلیون تومان از تهران و برخی از شهر‌ها پیش‌بینی شده است که علاقه‌مندان به زیارت عتبات در قالب این سفر‌ها می‌توانند به صورت زمینی عازم عراق شوند.

بر اساس برنامه‌ریزی سازمان حج و زیارت سفر‌های زمینی به عتبات در دور جدید از پنج میلیون تومان و سفر‌های هوایی به عتبات از حدود ۱۱ میلیون تومان درنظر گرفته شده است.

گفتنی است با توافق صورت گرفته بین ایران و عراق، سفر‌های هوایی و زمینی به عتبات بدون نیاز به ویزا انجام می‌شود. short_url/vdch-vnzk23nz6d.tft2.html
bayanema.ir/vdch-vnzk23nz6d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین