تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۹
جالب است ۰
دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی فوتبال ایران و اروگوئه با برتری ملی‌پوشان کشورمان خاتمه یافت.
پیروزی یوزهای پارسی مقابل یاران والورده و سوارز/ کی‌روش با پیروزی به تیم ملی برگشت!
به گزارش بیان ما؛  تیم‌های ملی فوتبال ایران و اروگوئه طی دیداری تدارکاتی در چارچوب اردوی آماده‌سازی برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، از ساعت ۱۹:۳۰ عصر امروز (جمعه - یک مهرماه) در ورزشگاه NV آره‌نای سنت پولیتن اتریش به مصاف یک‌دیگر رفتند.
در این بازی در اتفاقی جالب، نام حمیرا اسدی به عنوان سرپرست تیم ملی در لیست پیش از بازی ثبت شده بود. علیرضا بیرانوند بعد از چند بازی نیمکت نشینی، به عنوان دروازه‌بان در ترکیب تیم ملی قرار گرفت و احسان حاج‌صفی بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو بست.
در نیمه نخست این دیدار دو تیم بازی پایاپایی را از خود نشان دادند؛ البته تعداد موقعیت‌های خطرناک لاسلسته از یوزهای پارسی بیش‌تر بود و یاران لوئیس سوارز در ۲ موقعیت شانس مسلم گل‌زنی داشتند که با خوش‌شانسی تیم ملی و البته واکنش بیرانوند این توپ‌ها راهی به دروازه ایران نداشت.
در نیمه دوم با تعویض‌های کادرفنی ایران، بازی تا حدی به سرعت کشیده شد و رقیب هم میل بیشتری به دروازه تیم ملی داشت اما با درخشش مدافعان و کشیدن توپ به بیرون از روی خط دروازه، باز هم قفل سنگر ایران فرو نریخت تا در دقایق پایانی این مهدی طارمی باشد که روی یک ضدحمله دروازه رقیب را باز کند.
بازی با همین نتیجه پایان یافت تا کی‌روش بازگشت پرشکوه و مطمئنی به تیم ملی داشته باشد. کادرفنی و دستیاران وی هم آنالیز خوبی از رقیب نام‌دار خود داشتند که به نسبت بازی‌های قبلی تیم ملی، برتری تاکتیکی در بازی مشهود بود.
ایران یک
گل: مهدی طارمی - ۷۹
اروگوئه صفر
گل: -
ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند (امیر عابدزاده)، صادق محرمی، حسین کنعانی، شجاع خلیل زاده، ابوالفضل جلالی (احمد نوراللهی)، سامان قدوس، سعید عزت اللهی، احسان حاج صفی، علیرضا جهانبخش (مهدی طارمی)، مهدی ترابی (علی قلی‌زاده) و سردار آزمون (کریم انصاری‌فرد).
ترکیب تیم ملی اروگوئه: سرخیو روشه، رونالد آرائوخو، مارتین کاسرس، دامیان سوارز، ماتیاس اولیویرا، ماتیاس وسینو، فدریکو والورده، رودریگو بنتانکور، فاکوندو پلیستری، داروین نونیز و لوئیز سوارز.
  short_url/vdcguz9qxak9q74.rpra.html
bayanema.ir/vdcguz9qxak9q74.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین