تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶
جالب است ۰
تورنمنت آزاد تکواندو لبنان؛

درخشش دختران ایرانی با کسب 3 مدال طلا

در چارچوب تورنمنت آزاد تکواندو لبنان سه نفر از نمایندگان بانوان کشورمان موفق به کسب مدال طلای این دوره از رقابت ها شدند.
درخشش دختران ایرانی با کسب 3 مدال طلا
به گزارش بیان ما؛ تورنمنت آزاد تکواندو لبنان با حضور 371 هوگوپوش در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به مدت 3 روز در سالن "نوهاد نوفل" شهر بیروت برگزار خواهد شد که امروز شنبه 16 مهرماه، زینب اسماعیلی نماینده وزن 67- کیلوگرم تیم ملی تکواندو کشورمان در فینال این رقابت ها با انصراف نماینده اردن به مدال طلای تورنمنت آزاد بیروت دست یافت. در ادامه این مسابقات زهرا شیدایی در فینال وزن 57- کیلوگرم با غلبه بر "آئون" از لبنان توانست مدال طلای این وزن را از آن خود کند.

در ادامه این مسابقات نرگس میرنوراللهی در فینال وزن 62- کیلوگرم موفق شد برابر "روان رفیعی" از کشور مصر به برتری دست یابد و سومین مدال طلای بانوان در این رقابت ها را از آن خود کند.

هدایت تیم ملی تکواندو در گروه بانوان در این رقابت بر عهده ندا زارع است. مهروز ساعی به عنوان مربی وی را همراهی می کند. در گروه مردان نیز بیژن مقانلو سرمربی و مسعود حجی زواره به عنوان مربی تیم ملی فعالیت می کند. short_url/vdch6znzq23nzid.tft2.html
bayanema.ir/vdch6znzq23nzid.tft2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین