تاریخ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰
جالب است ۰
با توجه به شروع سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ ثبت نام وام های دانشجویی از ۲۱ مهرماه در پورتال صندوق رفاه دانشجویان به نشانی : bp.swf.ir امکان پذیر است.
ثبت نام وام های دانشجویی از امروز آغاز شد
به گزارش بیان ما؛  مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سفر به استان فارس از دانشگاه شیراز بازدید و در افتتاحیه خوابگاه این دانشگاه شرکت کرد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان ضمن تبریک میلاد پیامبر اسلام صلوات الله علیه و همچنین میلاد رئیس مذهب شیعه، امام جعفر صادق علیه السلام، با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید خاطرنشان کرد: ثبت نام وام های تحصیلی از ۲۱ مهرماه آغاز خواهد شد.

گنجی تاکید کرد: نظر به اهمیت مسائل رفاهی دانشجویان که از اولویت های رسالت صندوق رفاه دانشجویان است و در راستای مساعدت و توجه به رفع دغدغه های بخشی از مشکلات معیشتی آنان، ثبت نام وام های دانشجویی در زمان فوق میسر بوده و پورتال صندوق رفاه دانشجویان برای دسترسی دانشجویان سراسر کشور فعال خواهد بود.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در ادامه از پروژه تالار فجر بازدید و آشپزخانه مرکزی دانشگاه شیراز که با مساعدت صندوق رفاه دانشجویان و مشارکت دانشگاه به صورت صنعتی تجهیز شده است را افتتاح کرد.
در پایان گنجی ضمن بازدید از خوابگاه های دانشگاه شیراز، میزان پیشرفتِ بازسازی خوابگاه پسرانه مفتح که بزرگ ترین خوابگاه دانشجویی کشور است را بررسی کرده و روند ارتقاء این خوابگاه را مطلوب ارزیابی و از اهتمام مسئولان دانشگاه در این زمینه تقدیر کرد. short_url/vdchwznzk23nzkd.tft2.html
bayanema.ir/vdchwznzk23nzkd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین