تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲
جالب است ۰
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام می‌گوید بعد از مذاکره با دستگاه‌های اجرایی، قرار است با اخذ تعهد مالی، ترخیص نهاده‌های دامی رسوبی در بنادر از پایان هفته آغاز شود.
۲۴ کشتی نهاده از بنادر ترخیص می‌شود
به گزارش بیان ما؛ به نقل از صدا و سیما، در پی مشکلات دامداران و عشایر برای تامین نهاده‌های دامی به دلیل کمبود گرانی این نهاده‌ها و انباشت نهاده‌های دامی در بنادربه دلیل تامین نشدن مالی، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور با اعلام این خبر افزود: این تعهدات مالی باید تا پایان سال تسویه شود.

محمد قربانی معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی نیز در باره انباشت نهاده‌های دامی در بنادر گفت: حدود ۲۴ کشتی با یک میلیون و چهار صد و سی هزار تن منتظر تخلیه در بنادر حضور دارد.
قربانی افزود: این نهاده‌های وارد شده هزینه‌هایی از قبیل هزینه ترخیص، انبار، تخلیه و آزمایش دارد که با کمک سازمان برنامه و بودجه و تامین مالی ترخیص می‌شوند.
عسکری رئیس کمیسیون کشاورزی هم با اشاره به صدمات رسوب نهاده‌ها در بنادر به تولید گفت: این مشکل در تولید اخلال ایجاد می‌کند. عسکری هشدار داد و گفت: اگر سازمان برنامه و بودجه و وزارت جهاد کشاورزی این مشکل رو برطرف نکنند مجلس از اهرم‌های قانونی استفاده می‌کند. short_url/vdcb58b8arhb8sp.uiur.html
bayanema.ir/vdcb58b8arhb8sp.uiur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین